24.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

14 Yorumlar

 1. adem duman

  önce şunu bilmemiz lazım YAŞAR mı YOKSA MUSA mısın kimligini açıkla,sen lafının arkasında dur gel benim cebimde paramda var depomda mazotda var eger yolda kalırsak insanlık yaparsın biraz mazotda sen alırsın yeterki sen gel.

  Yanıt
 2. yavuz selim

  cok değerli kızılelmalı kardeslerim günlerdir yapılan yorumları okuyorum da kimi bol keseden sallıyor,bos yorumlarla baskan isa beyin yaptıklarını görmüyor ve bunun üstüne de sikayette bulunuyor,kimi kardeslerimizde örnek bir belediye baskanını saygıyla övüyorlar.haklı olarak övüyorlar çünkü hakikat bu.ortada bir hizmet var ve bu inkar edilemez.baskanımın eğitim alanında yaptığı calısmalar bırakın akkusu türkiyede bile ses getirdi.birileri yol bile yok diyor.baskanımız yol isini gecti asfalt isine bakıyor. bırakn bunları.kızılelmanın yollarının değisimini kızılelmalı bilir.yol yokmus da efendim onu bile yapamamıs da vesaire.biz yapılanlara bakarız.cok sükür yol sorunumuz ,eğitim sorunumuz giderilmis durumda .bunlar en önemli seyler ve baskanım bu imkanları kızılelmaya sağladı.cünkü baskanım biliyor ki yol medeniyettir.baskanım biliyor ki gelecek eğitimle gelecek.tekrar belirtmek isterim;GELECEK EĞİTİMLE GELECEK.baskanımız bunların bilincinde.hep seninleyiz isa baskan .biz gercekleri görüyoruz.kızılelmalı seninle.insallah daha güzel günlere hep beraber ulasacağız .bu yolda asla yanlız yürümek yok.saygılarımla .YAVUZ SELİM.

  Yanıt
 3. yavuz selim

  sayın adem kardesim tüm söylediklerine aynen katılıyorum.bizim boş elestirilere karnımız tok.birilerinin secim zamanı sesi cıkıyor,nedendir bilinmez.sayın yasar kadesim madem böyle bir sikayetin var,simdi niye konusma ihtiyacı hissediyorsun.seninkisi bos laflar baska bisey değil.yok su yapılmadı bu yapılmadı demekle yapılan hizmetleri kimse hice sayamaz.böyle bir zihniyetle hizmet olmaz.kac gündür siz yasar kuru ve sizin gibiler bos elestirilerde bulunuyorlar.kimileri de kimliğini acıkca belirtmiyor.yazık olsun şahsi fikirlerle baskanım ve ekibini kötüleyenlere,yazık olsun seçim zamanı gelince meydanlarda …. zihniyetlere,yazık olsun birlikte hizmet anlayışı yerine kendi bildiğini okuyanlara.sayın başkanım kızılelmalılar seninle,yolun açık olsun.yeni dönemde daha da iyisine hep beraber ulasmamız diileğiyle.tüm kızılelmalılara selamlar.yavuz selim.

  Yanıt
 4. musa koyun

  kıraldan çok kıralcı kardeşler görüşlerinize saygı duyuyorum.adem kardeşim senin o arazili araban çok yakar nasıl mazot yetiştiriyorsun gezerdik ama deponu kim dolduracak.ali kardeşim kararına saygı duyarız ….çünkü doğru söylediğine güveniyoruz

  Yanıt
 5. adem duman

  yaşar kardeşim senin dedigin bu yol başkanın başarısını gösterir anlaşılan sen akkuş`ta hiç yaşamadın eger birgün akkuşa gelirsen benim yanıma gel seninle 10 yıllık belediye degilde 20 yıllık belediye olan beldelere gidelim.bende arazili araba var ancak öyle gidebiliriz.seni en kısa zamanda bekliyorum.şu anda akkuş`ta yolunda 5km astfalt yol alan kızılelma bunu bilmiyorsan ögren ondan sonra eleştir isa başkanın başarılı olup olmadıgını ona göre söyle, eleştirmeden önce kafanızı kaldırıp etrafınızda neler oluyor bir bakın bilmeden araştırmadan eleştirmeyin,birde kendi kimliginizi kullanarak yazın dogru olan bu dur.saygılar

  Yanıt
 6. yaşar kuru

  isa demirci 10 yıldır başkan kızılelma’da hala dumantepe-tekkiraz merkez yolu yapılamamışsa bu örnek başarısız olduğuna yeter.diğerlerini saymıyorum bile.adaylar nasıl vazgeçti bilmiyorum ama çıkan olsa kazanırdı.

  Yanıt
 7. Ali ALTUN

  Aslında kaç aydır sitede yazılanları her gün okuyorum ancak yorum da bulunmamak için kendi kendime söz vermiştim bu gün bu kural bozuldu çünkü yazdığım zaman adam gibi ismimi yazar sahte isimlerin arkasına sığınmam ve yazdığım zaman tayyip erdoğan gibi dokundururum .
  1.Musa Koyun diye yazan ancak ismi musa olmayan sevgili kardeşim hiç bir yerde Başkan isa demircinin yetersiz olduğunu hiç bi şekilde hiç bi kimse ile paylaşmamışım dır çünkü İsa başkan elinden geldiği kadar kızılelmalılara layık olmaya özen gösteriyo.
  2.Doğrudur adaylığım söz konu su idi bu dönem kendimi hazır hissetmediğimden aday olmadım.
  3.Allah nasip ederse bundan sonraki dönemde kızılelma belediye başkanlığına adayım.

  Yanıt
 8. yavuz selim

  ne mutlu ki yapılan hizmetleri goren kardeslerimiz de var.kimileri de memleketinin adını bile anmazken yapılanları gormemezlikten gelip baskanımı elestirme cesaretinde bulunuyorlar.tabi ki elestirecekler,eksikler soylenecek,fikirler alınacak,paylasılacak,güc birliği yapılacak ancak kızılelmanın gecmisi ile bu gününe bakmadan boyle bos elestirilere kızılelmalılar kanmaz.amac hizme ise hizmet konusulmalı.eldeki imkanlar belli ve yapılanlar ortada.türkiyede hangi belde kendi imkanlarıyla okul yaptırmıs soruyorum size.tabi ki okullar yapılmıstır ama bilmem hangi sahsın veya kurumun yardımlarıyla.diğer calısmaları hic bile soylemek istemiyorum hersey ortada zaten.kızılelme gecmisten bugune yapılan hizmetlerle akkusun en gözde belediyesi olmustur.kimse bunları gormezden gelip kisisel yorumlar yapmasın hersey ortada.sayın baskanım tam bir hizmet adamı ve kendini kızılelmalılara adamıstır.zaten hizmet anlayısı olmasaydı iki dönem baskanlık yapamazdı.değerli kızılelmalı kardeslerim konusulması gereken yapılanlar ve yapılacaklar olmalı.kimse baskanımı basarısız olmus gibi bir tabirle elestirmesin.bunu kızılelmalı olarak değil bu hizmetleri acıkca farkeden bir fert olarak soyluyorum.yazık ki baskanımın ve calısma ekibinin yaptıklarını gormemezlikten gelip kisisel düsüncelerle herseyi hice sayıyorlar.ne mutlu ki kızılelmanın isa demirci gibi bir belediye baskanı var.secim konusulmuyor bizim beldemizde cünkü secim gerektigi yerde konusuluyor.muhalefet yok bizim beldemizde cünkü muhalefet ,muhalefetin gerktigi yerde olmalı.ona da ihtiyac yok bizim beldemizde.hersey apacık ortada.bizim yapacagımız baskanım ve ekibini yapılanlardan dolayı tebrik etmek ve yapılacak calısmalardn dolaya baskanıma yardımcı olmak olmalı.tüm kızılelmalılara saygılar ,sevgiler.

  Yanıt
 9. SÜHEYLA EFİL.

  İLK FOTODA PLAKETİ ALIRKEN YÜZÜNÜZDE TEBESSÜMLE KARIŞIK HÜZNÜ GÖRDÜM…
  BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM YOLA DEVAM KIZILELMA HALKININ SİZE İHTİYACI VAR YAPTIKLARINIZ YAPACAKLARINIZIN GARANTİSİ OLSUN. EMEĞİNİZE, YÜREĞİNİZE SAĞLIK…

  Yanıt
 10. musa koyun

  önce şunu söyleyeyim isa başkan çok iyi insandır.ancak iki dönem başkanlık yaptı fazla hizmet yapamadı gerçekten aday çıksa kaybederdi.ama inşallah önümüzdeki dönem daha iyi işler yapar.ancak şunu anlayamadım isa başkanı hizmet anlamında başarısız bulan ali altun kardeşim derdi ki hep çok eksik var bu başkan başarısız. hatta kendi adaylığıda konuşuluyordu şimdi ne oldu ne değişti ali altun sormak istorum.

  SİTE YÖNETİMİ: Başkan başarısız dı demek le neyi demek istiyorsunuz. Aslında bu tür havalarda uçan yapamadı, başarısız dı gibi kelimeleri ola yazılara yayınlamıyoruz. Ama bir sefere mahsus yayınladık. Sitemiz yapımcılarından İhsan ÇAM ziyaretçi defterinde Kızılelma ile ilgili görüşlerini açıkladı. Siz neden açık açık, şu hizmetler yapılmalıydı. Şu hizmetler yapılmaması gerekirde şeklinde eleştirmiyorsunuz. Lütfen artık aşalım bu tür söylemleri, yapmadı edmedi bize bir anlam ifade etmiyor. Ama neleri yapmadığı yazılırsa eyvallah.

  Yanıt
 11. Ali ALTUN

  kIZILELMA MERKEZ MAHALLE MUHTARI OLARAK KIZILELMADA KÖMÜR,GÜBRE,ZAHİRE İŞİ YAPMAKTAYIM YAKLAŞIK 700-800 TON MALI KENDİ ARABAMLA EV EV DOLAŞARAK KAPI TESLİMİ YAPMAKTAYIM MADEM KIZILELMA BELEDİYE BAŞKANI HİZMET ETMEMİŞ DE BEN 1992 MODEL DOÇ AS 250 ARABAMLA BİR UÇ’DAN BİR UC’A 21 KM OLAN KIZILELMANIN TÜM MAHALLELERİNE NASIL ULAŞIYORUM SİZCE:KIZILELMA BELEDİYE BAŞKANI SAYIN İSA DEMİRCİ KIZILELMAYA HİZMET ETMEMİŞ DE AKKUŞUN OKULLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASINDA BEŞ SINIFTA 3 BİRİNCİLİK ALAN ÖĞRENCİLERİN OKULUNU BELEDİYE BÜTÇESİNDEN YAPTIRAN TEK BELDE KIZILELMA DEĞİLMİ? KIZILELMALILAR İÇİN 2 TİRİLYON SU PROJESİNİN İHALE AŞAMASINADA OLDUĞUNU SAĞIR SULTAN BİLE DUYDU SİZ DUYMADINIZMI? ELEKTRİK PROJESİNİN MART AYINDA İHALESİ OLACAĞINI SAĞIR SULTAN DUYDU SİZ DUYMADINIZMI? KIZILELMA BELEDİYESİNİN YAPTIĞI HİZMETLER SAYMAKLA BİTMEZ KIZILELMAYI MUHTARLAR OLARAK BİZ KIZILELMADA YAŞAYAN HALK VE BU BELDEYİ GEZİP GÖRENLER ÇOK DAHA İYİ BİLİRLER CEMİL BEY SİZLERİDE İLKLERİN YAŞANDIĞI BELDEMİZİ GEZİP GÖRMEYE DAVET EDİYORUM KIZLELMAYI BİR GÜNDE GEZEMEYİZ BİRKAÇ GÜN MİSAFİRİMİZ OLURSUN .SAYGILARIMLA

  Yanıt
 12. ADİL GÜL

  Sayın başkanım seni her zaman tebrik ederim başarılı çalışmalarından dolayıda kutlarım fazla söze gerek yok allah yardımcın olsun her zamanda aynen böyle başarılı calışmalarının devamını dilerim kolay gelsin.herkesi selamlar tekrar seni kendi adıma kutlar ve tebrik ederim

  Yanıt
 13. ferhat demirci

  fazla söze gerek yok.tebrikler sayın baskanım .

  Yanıt
 14. cemil karagöz

  isa demirci gerçekten herkesle bir kaç istisna hariç uyum içinde çalıştı.ancak hizmet anlamında başarız çünkü iki dönem geçti kızılelma hizmet alamadı.ancak çok iyi bir insan başarılar diliyorum.yalnız aday çıksa kaybederdi diye ben düşünüyorum.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ