30 Eylül 2023 Cts

Ordulu İçişleri Bakanı İdris Naim ŞAHİN’i Başarılı Çalışmalarından Ötürü Kutluyoruz. Ordulu Farkını Herkes İyi Tahlil Etsin

Ordulular Hemşehrileri İçişleri Bakanını Tam Destekliyorlar

Ordulu

İçişleri Bakanı

İdris Naim ŞAHİN'i

Başarılı Çalışmalarından Ötürü Kutluyoruz

Ordululardan ve Akkuşlulardan Hemşehrileri Ünye'li İçişleri Bakanı İdris Naim ŞAHİN'e tam destek verildi.

İşte Orduluların ve Akkuşluların en büyük özellikleri, Hemşehrilerinin sevinçli ve desteğe ihtiyaç olduğu günde yanlarında, omuz omuza olmaları ile bilinirler ve herkes de öylece bilsin. Biz Ordulular ve Akkuşlular kendi içimizdeki sıkıntılarımızı konuşururuz, tartışırız ve birbirimizi eleştiririz.

AMA ve LAKİN AMA; Ordulu bir hemşehrimizinde, hiç kimseler tarafından haksız yere suçlamalarına da vede hemşehrimizi zorda bırakmak isteyenlerde asla musade etmeyiz. Akkuş İnternet Sitesi olarak İçişleri Bakanımızı yapmış olduğu bakanlık görevini başarılı buluyoruz. Terör ile mücadelede başarılı buluyoruz. İlerleyen günlerde çok daha başarılı çalışmalara imza atacağına inanıyoruz. Bakanlık görevinde desteklerimiz tamdır.

Related Articles

2 YORUMLAR

 1. Sayın Site Yönetimi.
  İçişleri Bakanımıza başarılar dileriz.
  Akkuşun köy yolları malümünüz asfaltlanmamıştır.
  Akkuş-Salman yolu da eksik kalmıştır.
  Bu konularda Sayın İçişleri Bakanımızı bilgilendirmek yerinde olur.
  Sayın bakanımız İçişleri Bakanı olduğu için, Sayın Ordu Valimize,İl Özel İdare Müdürümüze ve Sayın Kaymakamımıza talimat verebilir.
  Böylelikle sorunlarımız çözülebilir.
  Bilginize sunarım.

 2. Sayın Bakanımızı yürekten destekliyorum.Ancak bu kişiler için bu tür çıkışlar yetersiz kalır,vatanın birlik ve bütünlüğünü koruyacak acil yeni yasalara ihtiyacımız var.Bu ülkede idam cezası bir zorunluluktur diye düşünüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar