7 Haziran 2023 Çar

Ordu PTT Başmüdürü Açıkladı, Akkuş PTT Binasının Tamiri Hemen Yapılacak

Sitemizi Arayan Ordu PTT Başmüdürü Mustafa ÜNAL, Akkuş PTT binasının hemen tamir edileceğini açıkladı

AKKUŞ PTT BİNASININ ONARILMASI İLE İLGİLİ

YAPTIĞIMIZ HABER HEDEFİNE ULAŞMIŞTIR

SİTEMİZ YÖNETİMİNİ TELEFON İLE ARAYAN

ORDU PTT BAŞMÜDÜRÜ

MUSTAFA ÜNAL

AKKUŞ PTT BİNASININ TAMİRE İHTİYAÇ OLAN KISMININ

HEMEN ONARIMININ BAŞLANACAĞINI AÇIKLADI.

02.09.2009 Günü Saat 10.15 de Sitemiz Yönetimini arayan Ordu PTT Başmüdürü Mustafa ÜNAL, Sitemize yapılan haber hakkında geniş bilgi verdi. ÜNAL, "Akkuş PTT binasının haberi ile ilgili olarak duyarlılığınızdan dolayı sizlere teşekkür ederim. Ancak sizlere bu konuda geniş bilgi vermek istiyorum. İl Müdürlüğü olarak Akkuş PTT binasının tamamının tamiri ve boyanması için yatırım programına almıştık. Ancak yapılan incelemede binanın güçlendirilmesi gerekliliği ortaya çıktı. Yeniden güçlendirme projesi de hazırlanarak Ankara’ya Genel Müdürlüğe gönderdik. Şu anda projemiz PTT Genel Müdürlüğünde onay beklemektedir. Biz sadece sözünü ettiğiniz merdivenleri yapmayacağız. Binayı güçlendirilerek tamamını yapacağız.

Site Yönetiminden İhsan ÇAM: Sayın Başmüdürüm. Geçen senede biz haber yaptık. aynı konuda ama gelişme olmadığı için bu senede haber yapmak durumunda kaldık. Bu şekilde görüntü hoş değil. Binanın tamamını yapacak olmanız çok sevindirici sağ olun. Ancak Akkuş İlçesinde kış şartlarını biliyorsunuz. Proje onaydan çıkana kadar ilçeye kar yağar. Seneye de ancak proje çıkarsa Nisan ayında ancak başlanır. Bu görüntü de hoş görünmüyor. Bence merdivenler en azından sıva olsa iyi olmaz mı.

Ordu PTT Başmüdürü Mustafa ÜNAL:   ihsan bey haklısınız. Proje çıkana kadar beklersek görüntü sıkıntı oluşturacak. Hemen yarından itibaren hasarlı bölgeyi merdiven başlarını tamir ettireceğiz. Binanın tamamı tamir olunca Akkuş’a yakışır çok güzel bir PTT hizmet binası olacak. Bunun yanısıra PTT Bank hizmetleri ve korgo  hizmetleri de başladığı için daha değişik ilave çalışmalarımızda olacak.

İhsan ÇAM:   Başmüdürüm, Akkuş İnternet Sitesi olarak bizlerde ilginize çok teşekkür ederiz. Hemen bu konuşmalarımız haber yapacağız ve müjdeli haberi Akkuşlulara duyuracağız.

Başmüdür Mustafa ÜNAL, Sizlere iyi yayınlar diliyorum. Kolay gelsin.

  

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar