24 Mayıs 2024 Cum

Ordu Mimarlar Odası Başkanı Mehmet ÇELİK’ten Akkuş’ta Okul Onarımı

Yeniköy İlköğretim Okulu’nu yerinde görmek ve ölçüleri almak üzere 15.12.2009 Salı günü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ile bu okula giden Mehmet ÖZÇELİK kapı ve pencerelerin ölçülerini aldı.

 

 

ORDU MİMARLAR ODASI BAŞKANI
 
MEHMET ÇELİK’TEN OKUL ONARIMI
 
                 Ordu Mimarlar Odası Başkanı Mehmet ÖZÇELİK Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Yeniköy İlköğretim Okulu’nun tadilatını yaptırıyor. ÖZÇELİK: “Akkuş Kaymakamı Sayın Murat SARI, Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri ile sohbet esnasında benden bir okulun kapı, pencere, boya ve badanasını yaptırmamı istediler. Bende kabul ettim. Ordudaki arkadaşlar ve tanıdıklarımla istişare ettim. Akkuş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Yeniköy İlköğretim Okulu’nun pencereleri ile kapılarını yenilemeyi, boya ve badana içinde boya vermeyi taahhüt ettim. En kısa zamanda da bunları yaptıracağım.” Dedi.
 
 
            Yeniköy İlköğretim Okulu’nu yerinde görmek ve ölçüleri almak üzere 15.12.2009 Salı günü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ile bu okula giden Mehmet ÖZÇELİK kapı ve pencerelerin ölçülerini aldı.
 
            Eğitime gösterdiği bu yakın ilgiden dolayı Ordu Mimarlar Odası Başkanı Mehmet ÖZÇELİK’e teşekkür ederiz.
 
 
 
 
 

 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. çok güzel bir hizmet tebrikler ama akkuşun hemen hemen köy okullarının hepsi aynı durumda inanın yeniköyde 25-30 dakika aşağı yeşilköy o okuluda bir ziyaret eden olsa inanın neleri eksik

  2. Sevgili arkadaşlar;
    Dağyolu Merkez İlk öğretim Okulu’ nun durumundan yetkililerin haberi vamı?
    2 ay önce ben gördüm ve inanın çok kötü durumda.
    İlgili ve yetkili insanların bu okula el atmalarını rica ediyorum. Okulla yıllardır hiç bir şekilde ilgilenilmediği aşikardır. Hiçmi bir yetkili durumu görme. Gerekirse resimleri var durumun. Yollayabilirim. Benimde elimden karınca kararınca gelen birşey varsa yardıma hazırım. Ayrıca Sn. Mustafa HAMARAT’ ı okulu görmek üzere köye davet ediyorum.

    Esen kalın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar