2 Aralık 2023 Cts

ORDU İLİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ (ZONGULDAK)

TÜM MÜSLÜMAN ÂLEMİNİN VE ORDU İLİ 18 İLÇESİNDEN OLAN TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİN,67 ZONGULDAK İLİ KÖMÜRÜN CAN DAMARI, KARAELMAS DİYARINDAN MÜBAREK KURBAN BAYRAMINIZI KUTLAR, HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİZ…

ZONGULDAK ORDU İLİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ
MUAMMER GÜNEŞ
0533 269 61 98
muammer6752@hotmail.com

 

Related Articles

3 YORUMLAR

 1. BAK KARDEŞİM MUAMMER SEN DERNEĞİN NE HALE GELDİĞİNİ VE BIRAKIP GİTTİKTEN SONRA NELER YAŞANDI HİÇ HABERİN VARMI. İNSANLAR ZOR DURUMDA KALDILAR BİRÇOK CEZAYI CEPLERİNDEN ÖDEYİP KURTULDULAR.SEN HALA DERNEK VARMIŞ GİBİ RÜYA GÖRÜYORSUN.HİÇ ANA SAYFADA İSİMLERİNİ YAZDIĞIN KİŞİLERLE GÖRÜŞÜYORMUSUN.BIRAKIP GİTTİKTEN SONRA ARANDIĞINDA TELEFONLARA CEVAP VERMEDİN. NEDENİNİ SEN ÇOK İYİ BİLİYORSUN, LÜTFEN O GEÇMİŞTE KALAN ZAMANA TAKILMA SANA DOST TAVSİYESİ ZATEN DERNEK YASAL OLARAK KAPANDI AMA SENİN DAHA BUNDAN HABERİN YOKKİ.DERNEK MERAKLISI İSEN ANKARA DA DERNEKLER VAR İSTERSEN ONLARI KURTAR.

 2. BAK GÜZEL KARDEŞİM.BEN MUAMMER GÜNEŞ OLARAK 2007 TARİHİNDE ZONGULDAK İLİNDEN, ANKARA İLİNE İŞİM DOLAYISI İLE TAŞINMIŞ OLUP, BEN BURAYA GELDİKTEN SONRA DERNEĞİMİZ ZONGULDAK İLİNDE FAALİYET GÖSTEREMEMİŞTİR VE DERNEK GEÇİCİ SÜRE İLE FALİYETLERİNE ARA VERMİŞ, DERNEK OFİSİNİ KAPATMIŞTIR AMA HİÇBİR ZAMAN DERNEK RESMİ OLARAK *KAPANMAMIŞTIR* VE KAPANAMAZDA!

  BEN ANKARA İLİNDE OLSAM BİLE SÜREKLİ ZONGULDAK İLİNE GİDİP GELİYORUM VE GELECEMDE, YARDIMLAŞMAK-KAYNAŞMAK-TUTKUN OLMAK GÜZEL ŞEYLERDİR BUNLAR.BU DERNEĞİ 24 YIL ARADAN SONRA BEN KURDUYSAM,BEN YIKARIM ANCAK BUNA KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ…

  GÜZEL KARDEŞİM DERNEKÇİLİĞİN İÇİNDE OLANLARDA İYİ BİLİR BUNLARI,BİR DERNEĞİ KURARSIN ZAMAN GEÇER,BİRDE ARKANA DÖNÜP BAKARSIN Kİ SAYILI KİŞİLERDEN BAŞKA KİMSELER YOK.BİR KAÇ KİŞİNİN İTEKLEMESİYLE GİDER BU İŞLER..HELE DERNEKLERLERDE PARA OLMAYINCA FALİYET YAPILAMIYOR.

  GÜZEL KARDEŞİM DERNEĞİN TÜZÜĞÜNÜ BİLMEDİĞİN İÇİN BÖYLE KONUŞUYORSUN.BEN DERNEĞİ KURARKEN TÜZÜĞE BİR MADDE EKLEDİK DEDİKKİ;
  *ORDU İLİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ ADI ALTINDA KAHVEHANE,İÇKİLİ VEYA İÇKİSİZ LOKAL İŞLETMECİLİĞİNE KESİNLİKLE VERİLMEYECEK*
  *DERNEK OFİSİ KURULUP,BU OFİSTEN FAALİYET GÖSTERİLECEK*
  BAK ŞÖYLE TÜM TÜRKİYEDEKİ İLLERİN DERNEKLERİNE,DERNEK ADI ALTINDA,YA KAHVE YADA İÇKİLİ LOKAL İŞLETMECİLİĞİNDEN HEM DERNEĞE HEMDE İŞLETMECİLİK RANTLARI DÖNÜYOR.

  DEDİKKİ BİZ ORDU’NUN 18 İLÇESİNDEN OLAN İNSANLARA KÜLTÜRÜMÜZÜ ANLATALIM.
  BAK SANA BİR ÖRNEK;AKKUŞLU HEMŞEHRİLERİMİZ ORDU YÖRESİNE AİT DÜĞÜNLERDE OYNANAN KARŞILAMA OYUNUNU BİLMEZLER.
  KORGANLI HEMŞEHRİLERİMİZ MELOCAN,SAKARCA YEMEĞİNİ BİLMEZ.
  ÇOĞUMUZ ORDU’NUN YASON BURNUNUN HİKAYESİNİ BİLMEZ.
  İŞTE BU DERNEĞİ BEN KÜLTÜREL AMAÇLI KURDUM.
  BEN KENDİ ÇALIŞTIĞIM ZONGULDAK FENER MADEN MÜHENDİSLERİ DERNEĞİNDEN AYRILDIM.BU DERNEĞİN KURULUŞUNDA YAPILAN FALİYETLERDE HEP ZAMAN İSTİYORDU.İŞİMDEN HER ZAMAN İZİN ALAMADIM.BU YÜZDEN 1 YIL İŞSİZ KALDIM ZATEN ONUN İÇİN ANKARAYA GELMEK ZORUNDA KALDIM.ZONGULDAK’TA İŞ SIKINTISI OLDUĞUNDAN ANKARA YA TAŞINDIM.BEN KOŞTURUYORDUM,BEN BURAYA TAŞININCA DERNEK YÖNETİMDEKİLERİN HEPSİ İŞ GÜÇ SAHİBİ OLDUĞUNDAN VAKİT AYIRAMADILAR.

  DERNEĞİN OFİSİNİ KAPATTILAR.RESMİ OLARAK DEVAM EDEN BİR DERNEKTİR.SADECE BİR OFİSE VE ZONGULDAK’TA İLK AÇILDIĞI ZAMANKİ FALİYETLERİNE DEVAM ETTİRECEK,VAKİT AYIRABİLECEK DERNEK YÖNETİMİNE İHTİYAÇ VARDIR.UMARIM MERAMIMI ANLATABİLMİŞİMDİR..
  MUAMMER GÜNEŞ
  muammer6752@hotmail.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar