5 Aralık 2023 Sal

Ordu İl Tarım Müdürü Sadi Sadıkoğlu görevinden alındı

Kendisine herhangi bir görev tebliğ edilmeyen Sadi Sadıkoğlu'nun yerine yapılacak atamanın önümüzdeki günlerde gerçekleşeceği bildirildi.

 

Ordu İl Tarım Müdürü

Sadi Sadıkoğlu Görevinden Alındı.

Ordu İl Tarım Müdürü Sadi Sadıkoğlu görevinden alındı.

Edinilen bilgilere göre, Tarım Bakanlığı Tarım Üretimi Geliştirme Genel Müdürlüğü Su Ürünleri Daire Başkanlığı'nda veteriner olarak görev yaparken 2003 yılının Nisan ayında Ordu İl Tarım Müdürlüğü'ne atanan Sadi Sadıkoğlu, görevinden alındı. Kendisine herhangi bir görev tebliğ edilmeyen Sadi Sadıkoğlu'nun yerine yapılacak atamanın önümüzdeki günlerde gerçekleşeceği bildirildi.

Haber: Memurlar Net

 

Sadi Sadıkoğlu'nun Özgeçmişi

1967 yılında Ordu İli Gölköy İlçesinde doğdu. İlköğrenimini Gölköyde, Ortaöğrenimini ise Erzurumda tamamladı. 1984 yılında Ordu Lisesinden mezun oldu. Yüksek öğrenimini Yüzüncüyıl Üniversitesi Veteriner Fakültesinde tamamlayan SADIKOĞLU bir süre ticaret ile uğraştı.

Bitlis İli Hizan İlçesinde Veteriner Hekim olarak göreve başladı. 1993-1997 yıllar arasında Gaziosmanpaşa Üniversitesinde Uzman olarak görev yaptı. 1997 yılında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarımsal Üretim Genel Müdürlüğü Su Ürünleri Daire Başkanlığı'nda teknik eleman olarak görev aldı. 2003 yılı Nisan ayından itibaren ise Ordu İl Tarım Müdürü görevini yürütmeke iken 07.01.2011 Tarihinde Görevinden alındı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar