22 Eylül 2023 Cum

Ordu İl Genel Meclis Üyesi Mehmet DUMAN; Sitemiz Yönetimini Ziyaret Etti. Görüşmede Harun EFİL’de Hazır Bulundu. DUMAN Akkuş’ta Yapılması Düşünülen 6 Hizmet Projesi Hakkında Sadece Sitemize Açıklamalarda Bulundu

Akkuş'a Hep Beraber Sahip Çıkmak Zorundayız

Ordu İl Genel Meclis Üyesi Mehmet DUMAN;

Sitemiz Yönetimini Ziyaret Etti.

Görüşmede Harun EFİL'de Hazır Bulundu.

DUMAN; Akkuş'ta Yapılması Düşünülen

6 Hizmet Projesi Hakkında

Sadece Sitemize Açıklamalarda Bulundu

22.04.2013 Günü Sitemiz Yönetimden İhsan ÇAM'ı arayarak görüşme talebinde bulunan Ordu İl Genel Meclis Üyesi Mehmet DUMAN'nın bu isteğine sitemiz yönetimi olumlu cevap vermiş ve akşam saatlerinde Seyranbağlarında bir önceki dönem Akkuş Belediye Başkanlığına aday adayı olan Harun EFİL'de hazır bulunduğu bir ortamda görüşme sağlanmıştır.

Hal hatır sorma faslından sonra Akkuş İlçesinin daha çok kalkınması için karşılıklı istişareler yapılmıştır. Görüş alışverişinde bulunulmuştur. Yaklaşan yerel seçimler ile ilgili olarak görüşler beyan edilmiştir. hem fikir olarak da yaklaşan seçimlerde İlçe belediye başkanlığı için çok miktarda 10 kişiden fazla kişinin aday adayı olacağı tahmininde bulunulmuştur. Bu sıcak sohbetlerden sonra; Harun EFİL'a Belediye Başkanlığı için aday mısın diye sorduk. Aldığımız cevap kendisinin devlet memuru olduğunu yasal aday adayı olma zamanı geldiği zaman sitemize aday adayı olup, olmayacağı hakkında ilk bilgileri vereceğini beyan etti. Anladığımız kadarı ile Harun EFİL şimdilik beklemede. Mehmet DUMAN'a aday adaylığı için nabız yokladık. Oda sır vermedi. Ama çok önemli bir konunun altını çizdi. "Akkuş Belediye Başkanlığına aday olacak kişinin Akkuş ilçesinin tamamını kucaklaması gerektiğini, ilçenin her bölgesini iyi tanıması gerektiğini, halkın tercihine göre aday belirlenmesinin daha faydalı olacağının altını çizdi.

Bu faydalı sohbetlerden sonra Mehmet DUMAN Akkuş İlçesinin İhtiyaç duyduğu 6 hizmet konusunda çalışmalar olduğunu, gerek kendisinin gerek ise İlçe teşkilatının bu projeler ile ilgili olarak çok yönlü çalışma ve görüşmeleri olduğunu ilerleyen günlerde ilçede güzel gelişmeler olacağını söyledi.

Ulaşım, Sağlık, Adli, Bankacılık, Eğitim ve diğer konularda 6 proje

Hangi Projeler mi?

Çok Yakında Sitemizde Bu Projeleri Haber Yapacağız

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar