20 Nisan 2024 Cts

Ordu İli Akkuş İlçesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Başkanları davet etti

İstanbulda bulunan Ordu İli Akkuş İlçesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği belediye başkanlarını düzenlediği geceye davet etti.

Akkuş Belediye Başkanı Lütfi EFİL, aranızda olmaktan onur duyarım dedi.lutfi_efil.jpg

Şirin ilçemiz Akkuşun Belediye başkanı Sayın Lütfi EFİL gecemize bizzat davet edildi. Kendisi "Bu türden etkinlilere herzaman katılmaktan onur duyacağını" beyan etmiştir. Bizlerde derneğimiz olarak kendilerinden herzaman destek görmekten kıvanç duyduğumuzu ve teşekkürlerimizi belirttik. Başkanımızı aramızda görmek bizlere büyük onur verecektir.

 

 

 

 

 

 

Gürpınar Belediye Başkanı Veliittin KÜÇÜK derneğimizce gecemize davet edildi.

velittin_kucuk.jpgDerneğimiz  Gürpınar Belediye Başkanı Veliittin KÜÇÜK’ü makamında ziyaret ederek derneğimizce düzenlenecek olan DOSTLUK VE DAYANIŞMA GECESİNE davet ettik. Kendisi teklifimizi çok sıcak karşılayarak gecemize teşrif edeceklerini söylediler. Kendisine bu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi KADIOĞLU Derneğimizin gecesine katılacağını belirtti.

necmi_kadioglu.jpgDerneğimize büyük katkılarından dolayı öncelikle Esenyurt Belediye Başkanımız Sayın Necmi KADIOĞLU’na teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Derneğimiz kendisini her fırsatta ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunmuştur. Derneğimizin DOSTLUK VE DAYANIŞMA GECESİNE kendilerini davet ettik. Kendisi bizleri kırmayarak gecemize teşrif edeceklerini beyan ettiler.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar