7 Şubat 2023 Sal

Ordu Havalanı Temeli Yakında Atılacak

Milletvekili Ayhan Yılmaz, yaptığı açıklamada OR-Gİ havaalanının mutlaka yapılacağını belirtti.

 

 

 OR-Gİ 'de Artık Sona Gelindi…

AKP 3. Olağan Genel Kuruluna Katılan AKP Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz, yaptığı açıklamada OR-Gİ havaalanının mutlaka yapılacağını belirtti.

AKP 3. Olağan Genel Kuruluna katılan AKP Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz, OR-Gİ konusunda çok iyi bir yol kat ettiklerini ve en kısa zaman içinde hava alanı için temellerin atılmaya başlanacağını ifade etti.

Ayhan Yılmaz, OR-Gİ'nin Ordu ve Giresun illeri için vazgeçilmez olduğunu ve Ordu'nun gelişmesi için mutlak suret ile yapılması gerektiğini ifade ederek şunları söyledi." OR-Gİ hava alanı konusunda çok iyi bir süreç içindeyiz, artık elimizden geleni yaptık. Bundan sonra artık, temel atma ve uzun zamandır, gündem de olan bu konuya bir açıklık getirerek sonuçlandırmak istiyoruz. Biliyoruz ki; bu proje iki ilinde gelişmesi için vazgeçilmez olacaktır, dedi..

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bakanlıktan alınan Eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı ile ilgili olarak da açıklamalarda bulunan Yılmaz, şunları söyledi. " Hilmi Güler, bakanlığı süresince çok güzel projelere imza atmıştır. Ordu ve dünya da gelişen enerji piyasasını yakından takip ederek, Türkiye'ye çok önemli katılımlar sağlamıştır. Önümüz deki dönem içinde Sayın Başbakanımız, Hilmi Güler'e önemli görevler için yine görev verebilir, dedi…

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar