7 Aralık 2022 Çar

Ordu Büyükşehirden Destek Alarak Yemekhane Yapılmasını Sağlayan Akkuş Merkez Yeni Mahalle Muhtarı Hacer AY’ı Tebrik Ediyoruz.

Ordu Büyükşehirden Destek Alarak

Yemekhane Yapılmasını Sağlayan

Akkuş Merkez Yeni Mahalle

Muhtarı Hacer AY’ı

Tebrik Ediyoruz.

Akkuş Merkez Yenimahalle Yemekhanesine

250 sandalye

400 tabldot

30 masa

5 tencere

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımızdan Akkuş Yeni Mahalle’ye hediyesidir.

Yeni Mahalle Muhtarı olarak bende halkımıza laik olmaya çalışıyorum.

Büyükşehir Belediye Başkanımıza gönülden teşekkür ederim.

Hacer AY

Akkuş Yeni Mahalle Muhtarı

 

Hacer Muhtar konu ile ilgili yaptığı açıklamada; Bilindiği gibi Mahallemize Yemekhane yapmak üzere kolları sıvamış ve yer tahsisinden sonra özellikle iç mekanın yeniden bakımı ve onarımı yapılarak hazır hale getirilmişti.

Ancak bölgemiz halkının maddi gücü belli.  Bizler yemekhanenin iç kısmına bakım onarım yaparakken zorlandığımız görünce; Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımıza giderek destek talebinde bulunmuştum. Başkanımızda destek vereceğini söylemişti.

10.02.2019 tarihinde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız yemekhanemizin ihtiyacı olan  bazı malzemeleri bizlere göndermiştir. Çabalarımızın sonuç vermesi bizleri ziyadesi ile sevindirmiştir. Çok yakın bir sürede yemekhanemiz hizmete açılacaktır.

Ancak Yemekhanenin henüz tüm ihtiyaçları karşılanmış değildir. Eksiklikleri hep beraber tamamladıktan sonra hizmete açılacağından, mahalle halkımdan ve yardımseverlerden desteklerini bekliyorum. Henüz ocak temin edilmediği gibi bir çok eksikliklerde bulunmaktadır. İnanıyorum ki el ele vererek hep beraber maddi ve manevi destekleriniz ile örnek bir yemekhaneyi sizlerin hizmetine açacağız.

Bu vesile ile bir kez daha Ordu Büyükşehir Belediye Başkanına ve ekibine desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Akkuş Belediye Başkanı ve Ekibine desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum.  Mahalle halkımıza ve emeği geçenlere de teşekkür ediyorum. Sizlerin  güvenine layık olmak için hizmetler yapmaya devam edeceğim. Dedi

Ankara’dan bu güzel çalışma çok harika gözüküyor. Akkuş Merkezde olması Akkuş merkezin gururu olur. Bu vesile ile Akkuş İlçesi İnternet Sitesi olarak Muhtarımızın çabalarına Belediye, Kaymakamlık, Sivil Toplum Kuruluşları ve Esnaflar olarak destek verelim. Gurbetten destek verelim. Bu örnek çalışma hizmete girsin. Maddi destek ve yardım yapmak isteyenler Muhtarımıza ulaşabilirler. Yada sitemiz yönetiminden telefon numarasını sorabilirler.  ihsancam64@hotmail.com    e-mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi Yönetimi ve Ekibi olarak; gayretli çalışmalarından ötürü Muhtarımız Hacer AY’ı tebrik ediyoruz. Ordu Büyükşehir Belediyesinden bu desteği almasındaki çabalarını ayrıca kutluyoruz. Büyükşehir Belediyesine de şükranlarımızı sunuyoruz.

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar