19 Haziran 2021 Cts

Ordu Büro Memur-Sen Üyeleri Ünye’de Yemekte Buluştular

Ünye'de Yemekte Bir Araya Geldi memur-sen Üyeleri

ORDU BÜRO MEMUR-SEN ÜYELERİYLE

 

ÜNYE'DE YEMEKTE BULUŞTU

 

Akkuş ilçesi internet sitesi Ünye temsilcimiz Ayhan TÜREDİ’nin de üyesi olduğu Ünye Büro Memur-Sen ilçe temsilcisi Adem ŞEN, Çakırtepe Sami Soysan Tesislerinde düzenlediği yemekte, Ordu il başkanı Sayın Sait AYDOĞAN’NIN katılımı ve konuşmasıyla gerçekleşti.

 

Ünye Büro Memur-Sen İlçe teşkilatının düzenlediği yemekte sendikaya üyeleri bir araya geldi. Ordu Büro Memur-Sen İl Başkanı Sayın Sait AYDOĞAN’NIN yapmış olduğu konuşmada sendikanın çalışmalarından, sendikalı olmamın faydalarından bahsetti. Sendikalı olmanın birlikten güç doğurduğunu, birlikte yürümemin daha etkili olduğunu dile getiren başkan özellikle referandum sonrasında toplu sözleşme hakkına sahip olduklarını ve kamuda çalışan arkadaşlarımızın haklarını sonuna kadar arayacaklarını ve savunacaklarını dile getirdi.

 

 

 Başkan Pakistan’da gerçekleşen sel felaketinde sendika olarak görevimizi yerine getirip yardım kampanyası düzenlediklerini yardım edem herkese teşekkürlerimizi bir borç biliriz dedi.

 

          Ordu İli ve ilçelerinde Memur-Sen Konfederasyonun yapmış olduğu projelerden bahseden Sait AYDOĞAN Memur-Sen ailesi olarak üyelerimize birçok hizmetlerimiz olmaktadır. Özellikle Memur-sen konut projesi hakkında bilgiler veren başkan, üyelerimize konut projeleriyle güzel imkânlar sunmakta olduklarını aynı zamanda hastane, alışveriş merkezleri, marketlerle sendika olarak anlaştıklarını ve üyelerine alışveriş ihtiyaçları, sağlık sorunlarını giderirken indirmelerden faydalandırdıklarından bahsetmektedir.

 

 

Büro Memur-Sene yeni katılan üyelere belgelerini veren ilçe temsilcisi Adem ŞEN ve il başkanı Sait AYDOĞAN katılımcılara teşekkür ederek bu tür etkinlikleri sıklaştırarak çalışmalarımızın istişaresini yapıp daha güzel hizmet edeceklerini söylediler.

Ayhan TÜREDİ

Akkuş İnternet Sitesi Ünye İlçesi Muhabiri

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,450BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
13AboneAbone Ol

Çok Okunanlar