16 Haziran 2024 Paz

Ordu Anadolu Dernekler Federasyonunun açılışından çok renkli görüntüler

Ordu Anadolu Dernekler Federasyonunun

açılışından çok renkli görüntüler

Merkezi Ankara’da bulunan Ordu Anadolu Dernekler Federasyonunu yeni genel merkezinin açılışı yapıldı. Açılış yağmurlu havada olmasına rağmen çok kalabalık ve coşku içinde oldu. Keçiören Belediye Başkanı Turgut ALTINOK açılışa katılarak Orduluların coşkusuna ortak oldu. Açılış konuşması yapan Federasyon Başkanı Mehmet DUMAN açılışa katılanlara teşekkür ettikten sonra çok yakında yapacakları 2 müjdeli çalışma hakkında bilgi verdi.

-Çok yakında Şehit ve Gazi yakınları için bir gece düzenleneceğini belirterek. Salon tahsisinde Keçiören Belediye Başkanından destek istediklerini belirtti. O anda orada bulunan Keçiören Belediye Başkanı Salon tahsis edileceği sözünü verdi.

-Mehmet DUMAN; Orduluların en acil ihtiyaçlarından olan bir düğün salonu açılması konusunda çalışmalarının olduğunu dile getirdi.

Açılışa katılanlar arasında 23 Yıldır yayında olan www.akkusilcesi.com Akkuş İlçesi İnternet Sitesi Yapımcılarından İhsan ÇAM

Ankara’daki Ordu ili ve ilçe dernekleri özellikle Akkuş İlçesi köylerinin Ankara’da kurulu bulunan dernek yönetimlerinin açılışa eksiksiz katılımları gözden kaçmadı.

Ordu ili ve ilçelerinden bir çok sivil toplum kuruluşları yönetimleri, Çorum ve daha bir çok Ankara’da merkezi bulunan Dernekler Federasyon yönetimleri, Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli Ordulular ve Ankara’da ikamet eden Ordularının açılışa katılımlarının yoğun olduğu görüldü.

Açılışa yoğun bir şekilde katılım sağlayan hanımefendiler de açılışta yerlerini aldılar.

Akkuş İLçesi İnternet Sitesi Yönetimi Analizi: Bizler daha kalabalık bir Ordululular bekliyorduk. Bize göre yeteri kadar katılım olmadı. Nedeni nedir onu bilemeyiz ama. Herhangi bir kişi ve kurum hatta sivil toplum kuruluşu bir ili temsil ediyor ise gereken özen ve titizlik gösterilmelidir. Hatalı bir konu varsa çözülmeli, yönetim konusu varsa genel kurullar olduğu unutulmamalı. Kimse bu tür faaliyetlerde şahsi konularını öne çıkarıp bir İL’e zarar vermemeli. Her zaman dediğimiz gibi bu tür sivil toplum kuruluşları zaten kimsenin babasının malı değildir. Sözün özü her Ordulu bu sivil toplum kuruluşuna destek olmalıdır. Çünkü bu kuruluş Ordu ilini temsil ediyor. Kanun bu yetkiyi bu kuruluşa vermiş.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar