18 Haziran 2024 Sal

Önümüze getirilen projelerle ilgili konuları, kurumlar ile diyaloga girerek çözmeye çalışıyorum

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI İZZET KAŞIKÇIOĞLU

VE AKKUŞ ZİRAAT ODASI BAŞKANI AHMET KAYA

ENERJİ BAKANI DANIŞMANI AYHAN YILMAZ’I

ZİYARET EDEREK GÖRÜŞMEDE BULUNDULAR

{mosimage}

Ayhan YILMAZ "Her zaman olduğu gibi bundan sonrada Akkuşlulara elimden geldiği kadarı ile yardımcı olmaya gayret göstereceğim."dedi.

{mosimage}{mosimage}

Görüşmede Akkuş İnternet Sitesi Yapımcılarından İhsan ÇAM ve Akkuş Ziraat Odası Sekreteri Ahmet CÜREBAL’da hazır bulundular. İlçe Başkanımız KAŞIKÇIOĞLU, İlçede çözülmesi gereken sorunlar ile ilgili  fikir alışverişinde bulunarak, çözüm yollarının bulunmasında Ayhan beyden gereken desteği göstermesini istedi. Ziraat Odası Başkanı Ahmet KAYA’da, Göreve yeni geldiklerini, bir çok konuda çeşitli projelerinin olduğunu, hazırlanan projelere destek olunmasını istedi.

Ayhan YILMAZ " İlçe Başkanımızın da bildiği gibi ben elimden geldiği kadarı ile Akkuşlulara her zaman yardımcı oluyorum. Önümüze getirilen projelerle ilgili konuları, kurumlar ile diyaloga girerek çözmeye gayret gösteriyorum. Kapımızı çalan her Akkuşluya yardımcı olmak için çabalıyorum. Akkuş İnternet Sitesi yapımcılarıda  zaman zaman çalışmalarımızı takip ederek, Akkuşlulara duyurmaktadırlar. Ziraat Odası Başkanım sizi de tebrik ediyorum. İnanıyorum ki Akkuş Ziraat Odası çalışmaları sizin döneminizde daha da artarak devam edecektir. Köydes çalışmaları ve diğer konulardaki hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Akkuş İlçesinin, Hükümetimiz döneminde bir çok sorunları çözülmüş olacaktır." diyerek sözlerini tamamladı.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar