12 Nisan 2024 Cum

ÖĞRETMENLERİMİZİ ALLAH KORUDU SEVDİKLERİNE VE ÖĞRENCİLERİNE BAĞIŞLADI

ÖĞRETMENLERİMİZ ÖLÜMDEN DÖNDÜ

{mosimage}{mosimage}

Haliluşağı İlköğretim Okulu’nda görev yapan Sınıf Öğretmeni Hatice YÜKSEL, annesi Ayşe YÜKSEL ve aynı okulda ücretli öğretmen olarak görev yapan Hüsniye KISACIKOĞLU kömür zehirlenmesinden son anda kurtuldular.

08.04.2007 Pazar akşamı sobaya kömür atmışlar soba geri basmaya başlamış bunun üzerine camları açmışlar saat 02.00 de ise kömürün yandığını görünce camları kapatıp uyumuşlar.  

Sabaha karşı öksürerek uyanmışlar. Öğretmenimizin Annesi ve Hüsniye Öğretmen baygın durumda imiş Hatice Öğretmen son bir çaba ile Öğretmen arkadaşı Fatih Mehmet ÖZDEN’e telefon etmiş. Fatih Öğretmen ise koşarak gelmiş ve zehirlenenleri hemen Akkuş Devlet Hastanesine yetiştirmiştir. Şu anda Hastanede gözetim altında tutulan Öğretmenlerimizin ve Ayşe YÜKSEL’in hayati tehlikeyi atlattıkları bilgisini öğrenmiş durumdayız.

Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğü Sitemiz aracılığı ile Soba kömürü zehirlenmesinden dolayı hastanede tedavi gören Öğretmenlerine ve Öğretmenimizin Annesine geçmiş olsun dileklerini ileterek bir an evvel sağlıklarına kavuşmaları arzu ettiklerini ifade etmişlerdir.
     
Site Yönetimi olarak Öğretmenlerimize geçmiş olsun der. Bir an evvel sağlıklarına kavuşarak öğrencileri ile buluşmalarını dileriz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar