20 Temmuz 2024 Cts

Örnek Bir Çalışma, Örnek Bir Dayanışma, Köylüler El Ele Verip Nasıl Bir Çalışma Yaptılar. Görmek İstermisiniz?

İlçemizdeki Diğer Köylerin de bu köydeki çalışmayı örnek alması dileklerimiz ile

Örnek Bir Çalışma,

Örnek Bir Dayanışma,

Köylüler El Ele Verip,

Nasıl Bir Çalışma Yaptılar.

Görmek İstermisiniz

KUŞÇULU KÖYÜNDE, CAMİ ETRAFI ÇEVRE DÜZENLEMESİ DEVAM EDİYOR.

CAMİ BAHÇESİNE, ÇAM FİDANLARI DİKİLDİ

DOĞAYA YEŞİL ÇOK GÜZEL YAKIŞIYOR.

FİDAN DİKMEK ÇOK GÜZEL BİR DUYGU.

HERKESE TAVSİYE EDİYORUZ.

Çalışmalara Bayanlarda Katıldılar.

DOĞAYI SEV YEŞİLİ KORU

İlçemizdeki Diğer Köylerin de bu köydeki çalışmayı örnek alması dileklerimiz ile

 

Adem YILDIZ

Kuşçulu Köyü Muhtarı

Akkuş İnternet Sitesi Kuşçulu Köyü Temsilcisi

Site Yönetimi: Tebrikler Kuşçulu Köylüleri. Birlik ve Beraberlik içinde ağaç dikme gibi güzel bir çalışmayı yaparak örnek olduğunuz. için. Gördüğümüz ve bildiğimi kadarı ile Okul Binası mevcut her ne kadar öğrenci olmasada, okul binasını da iyi bir çalışma ile değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Camii ve Lojman binalarının bakım ve onarımı yapıldığını biliyoruz. İyi bir çalışma olmuştu. Mahalle içi yollarda çakıllandı ve silindir ile ezilerek yapıldı. Köye uzak olan Mahallelerdeki yolların da çakıllanma işleri biterse iyi olacak. Kuşçulu köyü kendini geç de olsa aşmaya başladı. Zaten betonarma evler ile ilk sırada yer alıyordu. Biz deriz ki birlik ve beraberliğiniz devam ettirin. Eksik Kalan hizmetler var ise köyün diğer ihtiyaçlarını da bitirin. Örnek köy olma yolunda aday köylerden biri olmak üzeresiniz. Sayın Muhtarım, Kuşçulu köyünde, gerek köylülerin gerek ise devletin köyde yapacakları çalışmaları ve hizmetleri de haber yaparak gönderirseniz hemen yayınlarız. Artık tek tek köylerimizin sorunlarını dile getirmek ve çözüm olabilecek çalışmaların yapılmasını isteyelim. Akkuş İnternet Sitesi olarak yavaş yavaş köylerin karnesini çıkarma zamanı geldi. Muhtarların karnesini çıkarma zamanı geldi ne dersiniz.

Related Articles

2 YORUMLAR

 1. SEYİT ABİ İLGİNE TEŞEKKÜR EDERİM.

  CEP TELEFONLARI
  BU KONUDA ÇOK ÇABALARIMIZ OLDU AMA SONUÇ ALAMADIK
  BİZZAT KENDİM ÜNYE ABONE MERKEZİNE BAŞ VURDUM GEREKLİ BİLGİLERİ VERDİK.

  GENE ORMANCIK ESKİ MUHTARI KAYA IŞIKLA BERABER ÇEVRE KÖY MUHTARLARININ İMZASINIDA ALARAK BİR ÇOK KEZ DİLEÇELER GÖNDERDİK BİR NETİCE ALAMADIK.

  SEFERLİ BELDESİNDE HÜVELLEZ TEPESİNE YENİ YOL YAPILDI, BİR UMUDUMUZ O TEPEYE YAPILACAK BİR BAZ İSTASYONU SORUNU BİRAZ OLSUN ÇÖZER GİBİME GELİYOR.BU KONUDA ÇALIŞMALAR YAPILACAĞINA İNANMAK İSTİYORUZ.

 2. Sayın muhtarım yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan dolayı sizi ve köy halkını tebrik ediyorum çalışmalarınızın devamını diliyorum kolay gelsin. Sizden bi ricamız olacak telefonların iyi çekmesini sağlamak amacıyla bir verici istasyonu kurulması için de çalışmalarınızı bekliyoruz şimdiden kolay gelsin.çalışmalarınız diğer köy muhtarlarınada örnek olur inşallah

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar