27 Eylül 2023 Çar

Ölümlü Trafik Kazası Sonucu Ertelenen Düğün Merasimi 23.06.2013 Pazar günü saat 13.00’de Ankara Seyranbağları Karaçelik Düğün Salonunda; Kur’an-ı Kerim Okunarak Yapılacak.Tüm Dostlar Davetlidir

Dilek ile Veysel'i Yanlız Bırakmalayım

Ölümlü Trafik Kazası Sonucu Ertelenen Düğün Merasimi 23.06.2013 Pazar günü saat 13.00'de Ankara Seyranbağları Karaçelik Düğün Salonunda; Kur'an-ı Kerim Okunarak Yapılacak.

Aşağıdaki haber metninde de görüleceği üzere, vahim bir trafik kazası sonucu; Dilek ve Veysel'in düğün merasimleri ertelenmişti. Ancak iş imkanları nedeni ile erteleminin daha fazla uzaması mümkün olmadığından her iki ailenin kararı ile 23.06.2013 günü düğünün Kur'an-ı Kerim okunmak sureti ile yapılması uygun görüldü.

Düğün Davetiyesindeki Bilgileri Sizlerle Paylaşalım

 dD

DİLEK ve VEYSEL

Denizler Durulamaz Dalgalanmadan

Umutlar Yeşeremez Sevgi Olmadan

Yalınızlıklar Yok Olmaz Yuva Kurmadan

Mutlu Anlar Yaşanmaz Dostlar Olmadan

Bu Mutlu Günümüzde Sizleri de Aramızda Görmekten

Mutlıluklar Duyacağız

Ailesi                                    Ailesi

Gülcan-Sadi(Merhum)       Katibe-Veli

      ÇONOĞLU                       AY

 

Düğün Tarihi: 23.06.2013 Pazar Günü Saat 13.00

Adres: Karaçelik Düğün Salonu Tekman Cad. Seyranbağları/ANKARA

Not: Düğünde Kur'an- Kerim Okunacaktır.

Her iki aile: Tüm Dostları Davet Etmektedirler.

 

21.06.2013 günlü haberimizi görelim

 

Düğün ve Kına Cenaze Nedeni İle Ertelendi

Ankara'ya Düğüne Gelirken

Meyvalı Köylü Aile Sungurlu'da Kaza Yaptı.

1 ölü 4 Yaralı.

Dilek ve Veysel'in Düğünü

İlerki Tarihde Yapılacak

Meyvalı Köyünden Gülcan ÇONOĞLU ve (Aşur Velisi) Veli AY'ın Çocukları Dilek ve Veysel'in Kına Merasimleri bu akşam Ankara Karaçelik Düğün Salonunda Yapılacak, Düğün Törenleri ise 22.06.2013 tarihinde aynı salonda yapılacak idi. Düğün ve Kına Merasimine katılmak üzere Niksar'dan Ankara'ya yola çıkan AY Ailesi Çorum Sungurlu'da kaza yaptı. Kazada  Şükriye AY Hakkın Rahmetine kavuştu. Araçta bulunan 4 kişi de yaralı olarak kurtuldular.

Kaza haberini alan gelin-damat ve her iki aile hemen kına ve düğünü iptal ettiler. İlerleyen günlerde kına ve düğün yapılacağını duyurdular. Akraba olan her iki aile hemen kaza yerine gittiler. Kazada rahmetli olan Şükriye AY'ın cenazesi 22.06.2013 günü Niksar Merkezde Kılınacak Öğle Namazı ve devamında kılınan cenaze namazının ardından Niksar Merkezde toprağa verildi

Sitemiz Meyvalı köyü muhabiri Dursun TAVŞANCI'nın akrabaları olan her iki aileye, muhabirimize, Meyvalı köylülerine Akkuş İlçesi İnternet Sitesi Ekibi olarak öncelikle başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Düğünü ertelenen gençlere de duyarlı davranışlarından ötürü tebrik ediyor ve kendilerine de başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 Haber: Dursun TAVŞANCI

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. ÇOK DEĞERLİ KOMŞUMUZ VELİ AY BEYEFENDİYE ÖNCELİKLE BAŞINIZ SAĞ OLSUN YÜCE RABBİMİZ AİLENE VE TÜM DOSTLARINA SABIRLAR VERSİN ACIMIZ BÜYÜKTÜR YÜCE ALLAHIMIZ MERHUME KIZIMIZIN MEKANI CENNET SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZE KOMŞU EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN………………………..

    DEGERLİ YEGENİMİZ VEYSEL AY BEYFENDİYE ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLERİM YÜCE MEVLAMIZDAN BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUK HUZUR SEVGİ DOLU DEVLETİMİZE MİLLETİMİZE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETMESİNİ BİZLERİ YARATAN YÜCE ALLAHIMIZDAN BİZ ACİZ KULLARI OLARAK DUVALARIMIZI DİLERİM ŞEVKİ GÖK

  2. Rahmetli olan kardeşimize Allah Rahmet Eylesin diyorum. Yararlılara acil şifalar dilerken, Genç çiftlere mutluluklar diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar