2 Aralık 2023 Cts

İnsanlığın Haberinin Başlığını Siz Koyunuz ve Haberi Siz Yazsanız Nasıl Yazardınız

5 Fotoğraf ve İnsanlığı Haberini Yazmanızı Bekliyor.

İnsanlığın Haberinin

Başlığını Siz Koyunuz ve

Haberi Siz Yazsanız Nasıl Yazardınız

Bu fotoğraflar Akkuş Merkezde çekildi. Aslında özel olarak tasarlanmış ve bir konu için çekilen fotoğraflar değil. Akkuş'ta dolaşılırken fotoğraf makinesine takılan rastgele görüntüler. Bu haberdeki kişilerin hoşgörüsüne sığınarak bu fotoğrafları yayınlıyoruz. Haberde kişilerin kendilerine özgü bir konu ve şahsa özel bir durum ortaya konulmayacaktır.

Site Yönetimi olarak aldığımız bir karar neticesinde, bu haberi yapmamaya karar verdik. Sadece fotoğrafları yayınlamaya karar verdik. Haberin başlığını ve haber konusunu siz değerli Akkuş İnternet Sitesi takipçilerine bıraktık.

Biz sadece diyoruz ki, resimlerdeki şahısların üzerinde değilde genel olarak konunun ele alınmasını istiyoruz. Tekerlikle Sandalye ile diğer resimlerin birbiri ile ilişkilerin koordine edilmesininin düşünülmesini istiyoruz. Biraz daha yazarsak sanki diyeceksiniz ki, hani haberi biz yazacaktık diyeceksiniz. Tamam bizden bu kadar ya siz neler yazaksınız?

Adem YILDIZ

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. Tekerlekli sandalye bile lisanı hal olarak mağduriyetini, bakıma ilgiye ve alakaya muhtaç olduğunu haykırıyor. Ah bir iyi olacaktım fabrikadan çıktığım günlerimde olacaktım ele ayağa muhtaç olanlara el ayak olacaktım amma kendim naçar kalmışım yazıklar olsun beni bu halde bırakanlara! dediğini duyalım, kulak verelim. Gün gelir o sandalyeye muhtaç kalırsak o zaman mı anlayacağız efendiler? Duyarlı vatandaşlar,ilgili ilgisiz yetkililer, bu sandalyenin imdat çığlıklarına feryadına bakalım alakadar olalım insanlık adına. O sandalye insanlık adına hizmet ediyor.Bir sandalye kadar insanlığa faydamız olmayacak mı? Hali vakti yerinde olan kardeşler, abiler, ablalar, bir el atında insanlığımızı kurtaralım şu sandalyeden utanalım. Eskisinin yerine yenilerini koyalım.Her şey devletten beklenmez. Devlet dediğin sen ben hepimizden ibaret sonuçta. Merhamet etmeyene merhamet olunmaz. Allah namerde muhtaç etmesin sonumuzu hayırlı eylesin.

  2. 1. Atıl vaziyette bekletilen araba, eğer şu anki sahibine lazım değilse, ihtiyacı olan birisine verilse iyi olmaz mı? Kaldı ki arabanın tekerlikleri sağlam gözüküyor. O arabaya ne kadar çok ihtiyacı olan var bir bilseniz. Neden o araba çürümeye terk edilmiş.

    2. Sigaranın ise sağlığa zararlı olduğunu yazmaya gerek yok zaten

    3. Araba, sigara, hastane ve sağlık durumları yan yana gelince herbiri birbiri ile ile ilişkildir.

    4. Bu özürlü arabası mı insanlara lazım. Yoksa İnsanlar özürlü arabasına kavuşmak için mi acele ediyorlar? Sağlık durumları hariç tabii ki, sorusunu sorarak yazıma nokta koyayım.

    Habere başlık ve haberi siz olsaydınız nasıl yazardınız konsunda cevap beklediğimizi de belirtmek istiyorum. Bu arada Adem kardeşimizin çalışmaları da takdire layıktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar