20.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. ahmet copoglu

  slm yasar abi ellerine saglikk.nasilsinizz insaallah iyisinizdirr. ben ahmet copoglu. tanidinmi bilmemm. okumama vesile olan sizsinizz. abii goreviniz hayirli olsunn. ben su an yurt disindayimm hollandada selamlar

  Yanıt
 2. Yaşar Efiloğlu

  İHSAN KARDEŞ İZMİT ORDULULAR DERNEK BAŞKANI ,KOCAELİ B.ŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL DAİRE BAŞKANI ,AKKUŞLU HEMŞERİMİZ İSA SOLAKOĞLU BEYEFENDİ TOPLANTIYA KATILACAKLAR,SULTANBEYLİ AKKUŞLULAR DERNEĞİ YÖNETİMİDE KATILACAKLAR BEN GENEL SEKRETER YARD.SAYIN MUSTAFA ÇÖPOĞLU VE SAYIN SELAMİ AYDIN BEYLERİDE DAVET ETTİM BİLGİNİZ OLSUN SAYGILAR SUNUYORUM İNŞALLAH KATILMAYA ÇALIŞACAĞIZ.

  Yanıt
 3. ihsan çam

  Yaşar bey, bende netice almak istiyorum. Ama senin hep dediğin gibi ben, sen yok. Biz ve bizler varız öyle ise hep beraber neticeye ulaşacağız. Bu vesile ile İstanbul’daki dernekler büyük ihtimal ile geceye katılacaklar. İstanbul’da iyi bir organize olarak hepinizi Ankara’ya geceye bekliyorum. Neticeyi hep beraber alalım. Organize işinde senin tecrüben vardır. İstanbul’daki Akkuşluların geçen senelerde Akkuş’a çıkarma yaptığı gibi bu seferde Ankara çıkarmasını bekliyoruz. Bu vesile ile de Dernek Başkanlarımıza selamlarımı iletiyorum. Ankara’ya İstanbul’daki Akkuşluları bekliyoruz.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ