30 Eylül 2023 Cts

Ne Olacak Bu Akkuş-Salman Yolu, Sizin için Salman Yolunu Görüntüledik. Mehmet DUMAN, Salman Yolunda

Hep Beraber Salman Yolunun Nasıl Yapılacağını Konuşalım. Bakalım Hangi Fikir Daha Çok Kabul Görecek

24.05.2008 TARİHİNDE

ORDU İL GENEL MECLİS ÜYESİ

MEHMET DUMAN İLE SALMAN YOLUNA GİTTİK

SİZLER İÇİN YOLU GÖRÜNTÜLEDİK

SİZLERİ YOL ÇALIŞMASI VE YOLDAKİ SIKINTILAR

İLE BAŞBAŞA BIRAKACAĞIZ.

FAZLA SÖZE GEREK YOK.

ANCAK SİTE YÖNETİMİ OLARAK BİR ÇOK SORU BAŞLIĞI AÇACAĞIZ

HEP BERABER SİZLERİNDE KATKILARI İLE

SALMAN YOLUNU KONUŞALIM NE DERSİNİZ

150.000 YTL Ayrılan Ayrılan Ödenek Bu Yola Yeter mi?

50.000 YTL Daha Ayrılsa Yetecek mi?

Kemikkeriş Mezarlığına Kadar bu yol en şekilde yapılmış olacak

ilgili firma çakıl işini bitirmek üzere

Peki Kemikkeriş Mezarlığından Salman’a kadar yetersiz ödenek ile ne kadar iş yapılacak?

İl Encümeni Mehmet DUMAN, Sitemize yaptığı açıklamada,

" Salman-Kemikkeriş Mezarlığı arasındaki mesafeyi Salman, Akpınar ve Seferli Belediyesi Yapsın, Çakılını sersin. Köydes olarak bizde ayrılan ödenek ile bu yola asfalt malzemesi serelim " dedi.

Milletvekili Mustafa HAMARAT, Akkuş Kaymakamlığı, Akkuş Belediyesi ve İl Encümenleri de aynı görüşü paylaşıyorlar. 3 Belediye elini taşın altına koyarsa Salman Yolu Asfalt Malzemesi ile tanışacak.

Bu aşamadan sonra sizce Salman, Seferli ve Akpınar Belediyesi bu yolda çalışma yapar mı?

Bu yol için daha fazla ödenek çıkarılamaz mı?

Bu Yol için diğer Bakanlıklardan destek alınamaz mı?

Sözün özü bu yol ne zaman halkın istediği gibi olacak.

Sizilerin bu sorulara cevabınızı merak ediyoruz. Siz neler diyeceksiniz buyurun haberimizin altına yorumlarınızı yazınız.

Related Articles

6 YORUMLAR

 1. slm köyünüze hiç gelmedim ama güzel bir öyünüz var ve yollarınızı yaptırmanız çok iyi olmuş köyünüz için
  ve orda yaşayan arkadaşım onu çok seviyorum bu siteyede onu yaşadığı yeri görmek için açtım bide onunla ilgili bişeyler bulabilsem çok muttlu olcam seni seviyorum aykut

 2. Sayın Ak Partili İl Genel Meclis Üyeleri ve Sayın vekillerimiz.Biz AK Partiye vatandaşdan oy toplarken böyle dememiştir. Vatandaşa hizmet sözü vermiştik. Vatandaşımız da oylarının yüzde 85’ni ak partiye verdi bunun sebebi ise hizmet alabilmeleri içindir. Sayın sözü edilen belediyeler kendi sınırlarındaki yolları yapamıyorlar, personellerinin maaşını bile ödeyemiyorlar. Lütfen hizmet yapacaksanız doğru dürüst hizmet yapın sözü edilen bu proğramlı yol salman akkuş arası yolsa salman akkuş arası çalışmalar yapın ona göre ödenek ayırın. Saygılarımla

 3. memleketime hiç yakışmayan yıllardır hep acısını çekdiğimiz yol.ve hala yapılıyor yapılmıyor.hala neyin peşindeyiz yıllardır hep aynı muhabbet.biz başımıza idarecileri kolay yapıyoruz ama bir türlü yollarımız yapılmadı.ama yinede iyimser düşüyorum.allah aşkına güzel memleketim güzellikleri hak ediyor..bitsin artık bu çile. inşallah en kısa zamanda bu sıkıntıları halledelim istiyorum.nedirki sadece bizim memlekette görüyorum bu sıkıntıyı.yıllardır hep lafta kaldık. memleketimiz insanlarımız en güzeline layık. çileyi vatandaşlarımız çekiyor.ahmet mehmete hasan hüseyine sen yap derse bu iş çözülmez.yol en önemli mesele. lütfen idareciler lütfen yeter artık yıllardır hep aynı.

 4. BİZ HERŞEYİ BİR ANDA AMA HEMEN YAPMAK İSTİYORUZ,FAKAT OLMUYOR!DEMEKKİ BİRİNCİSİ SABIR İKİNCİSİ ISRAR ÜÇÜNCÜSÜ AŞAMA AŞAMA İŞ YAPMAK..
  BÖLGEMİZ,BU TARAFTAN YANİ ORDUDAN ARTVİNE KADAR OLDUKÇA SARP,ARAZİ PARÇALI,TOPRAK YAPISI YUMUŞAK VE EĞİMİ YÜKSEK YAPIYA SAHİP KISACASI İŞ MALİYETİ YÜKSEK FİNANS GEREKTİRİYOR..
  BUNU KABUL ETMEK LAZIM,MESELA SAHİLDE YADA DÜZ İÇ KESİMLERDE EFENDİM ŞU KADAR YOL YAPILIYOR BİZDE NİYE YAPILMIYOR,YAPILMAK İSTENİYOR AMA İŞTE MALİYET YÜKSEK,BİR ANDA YAPMAK İSTİYORLAR ODA OLMUYOR,ÇARE AŞAMA AŞAMA İŞ YAPMAK..
  BENCE TEKLİF YERİNDE,YILLARDIR BU YOL İÇİN BİRŞEY YAPMAYAN YADA YAPAMAYAN BU ÜÇ BELEDİYE;SALMAN,KUSKÖY VE SEFERLİ ARTIK ELLERİNİ TAŞIN ALTINA KOYMALARI LAZIMDIR,DENİLEN YERE KADAR NE YAPIN EDİN SİZ YOLU YAPIN,VERİLEN ÖDENEKLE DE ASFALT YAPILSIN,SONRAKİ SENELERDE DE GERİ KALAN YERLER YAPILSIN,MESELA AKKUŞA YOL YAKLAŞINCA AKKUŞ BELEDİYESİ ASFALTLASIN..
  FAKAT YOL SANKİ GENİŞ DEĞİL GİBİ GÖZÜKÜYOR,BENCE ÜNYE YOLU DERS OLSUN,YOLDA VİRAJ EĞİMLERİ DÜŞÜK VE YOL GENİŞLEMİŞ OLSUN YANİ MESELA ÜÇ ARABA YANYANA GEÇEBİLSİN!
  DAHA ÖNCEDE DEDİM,ÜNYE-NİKSAR YOLUNDA DA,KUMRU YOLUNDA DA AYNI METOD UYGULANSIN,KISIM KISIM YOL YAPIMI..

 5. salman yolu için şu durumda bu başlığı attıracak bir durum yok..aksine teşekkürü hakeden bir durum var bugün.yıllardır hiç bir şey yapılmayan yol bugün yapılıyor,şükretmek lazım…resimde gösterilen o çamurlu manzaralar salman beldesine 4 km,akpınara 4 km,seferliye 6 km..düşünmek lazım.yörenin insanlarının idarecilerini daha bilinçli seçmeleri gerekiyor..

 6. İNSANOĞLU İSTEDİKTEN SONRA YAPAMAMIYACIGA HİÇ BİŞEY YOK YETERKİ O ONA EMANET VERILEN KOLTUKDAN KALMASINI VE CEVRESİNDEKİ OLAYLARA BAKMASI YETERLİ OLUR AMA GÜNÜMÜZ DÜNYASINDA YE BABAM YE KÜRKÜ HEP BANA DİYE DÜŞÜNEN İNSANLAR OLDUGU SÜRECE BEN YAŞIYORUM DİGER İNSANLARDA YAŞASIN MANTIGINI TAŞIYAN YÖNETİCİLER OLDUGU SÜRECE BU YOLUN RÜYYADAN ÖTEYE GEÇMİYECEGİNE İNANIYORUM AMA ŞUNUDA BELİRTMEK İSTİYORUM YAKLAŞAN YEREL SECİMLERDE YENİ YÜZLER GELİRDE BİZİM DERTLERİMİZİ SORUNLARIMIZI ANLARDA PEK VİCDANI OLMAYAN BAZI YEREL YÖNETİCİLERE ÖRNEK TEŞKİL EDERLER ŞUNU ANLAMAKTA YARAR VAR TİLKİNİN DÖNÜP DOLAŞACAGI YER DOĞDUGU TOPRAKLARDIR ÇÜNKÜ BURALAR DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN İLAÇ GİBİ HAVAYA MEVCUT OLAN ENDER OLAN VE KIYMETLİ OLAN BİR BÖLGE KIYMETİNİ BİLMEK LAĞZIM…HİÇ BİTMEYECEK İLAÇ GİBİ BİR HAVA ..SAYGILARIMLA SELAMLA DUA İLE
  ERDAL KORKMAZ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar