24 Mayıs 2024 Cum

MUSTAFA HAMARAT SALMAN BELDESİNDE

Seçimlerden Sonra da Mustafa HAMARAT Akkuşluları Unutmadı. Salman Beldesini Ziyaret Etti.

salman1.jpg

Mustafa Hamarat burada duygularını şu ifadelerle dile getirdi.Biz seçim sürecinde durmak yok yola devam düsturunu sürekli halkımıza vurgulamıştık.Şimdi ise seçilmiş bir vekil olarak durmak yok çalışmaya devam,hizmete devam diyoruz.Bu seçimi bizlerden çok oy vereniyle vermeyeniyle halkımız kazanmıştır.Demokrasimiz kazanmıştır.Bölgemiz kazanmıştır.Netice olarak sizler kazandınız.Vatanımıza,milletimize hayırlı uğurlu olsun.Ayrıca bu meşakkatli yolda bize yardımcı olan teşkilatlarımıza ve onun kıymetli bireylerine cani gönülden teşekkür ediyorum.Siz vatandaşlarıma da sandıkta gerekli desteği verdiniz ve Parlementoda bizlere verdiğiniz oylarla elimizi güçlendirdiğiniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Bu çalışmaların sonucu sizlere hizmet olarak dönecektir.Bundan emin olabilirsiniz. dedi.

Related Articles

3 YORUMLAR

 1. SAYIN VEKİLİM
  ÖNCELİKLE YENİ GÖREVİNİZİN BAŞTA AKKŞLULAR OLMAK ÜZERE ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI TEMENNİ EDER, BAŞARILAR DİLERİM. SAYIN BAŞBAKANIMIZ R. TAYYİP ERDOĞAN’IN TABİRİ İLE ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN. İLÇEMİZDEN SİZİN GİBİ DEĞERLİ BİR ŞAHSİYETİN VEKİL OLARAK ÇIKMASI BİZ HEMŞEHRİLERİNİZİ GURULANDIRMIŞTIR.
  CUMHURBAŞKANIĞI SEÇİMİ BAHANESİNDE VUKU BULAN KISIR DÖNGÜ VE UCUZ SİYASİ ÇEKİŞMELERDEN DOLAYI ÜLKEYİ BİRAZ HUZURA KAVUŞTURAN AKP’NİN ÖNÜNÜN ESKİ TEZGAHTAR ZİHNİYETÇİLERİ TARAFINDAN KESİLMEYE ÇALIŞILMASI HANİ DERLER YA “ZALİMİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUN ALLAHI VAR” DEYİMİYLE HAK VE ADALET YERİNİ SANDIKTA BULMUŞTUR.
  DEMOKRASİ VE CUMHURİYET NE DARBE İLE NE DE YARGI İLE KORUNUR. ŞUNU HER TÜRK VATANDAŞININ ÖZÜMSEMESİ GEREKİR Kİ; DEĞERLER YAŞANDIKÇA KALICIDIR.

 2. Akkuş’lu bir hemşerimizin sayın Mustafa HAMARAT’ın Milletvekili seçilmesi biz gurbetteki Akkuş’luları onurlandırdı.Kendilerine başarılar diliyorum.Allah yardımcıları olsun

 3. Sayın Milletvekilimizin seçildikten hemen sonra İlçemizi ziyaret etmeleri beni çok duygulandırmıştır. Sayın Milletvekilimize bu örnek davranışı nedeniyle teşekkürlerimi iletirim. Kendilerinden her fırsatta Akkuş’a geldikçe tüm köyleri ziyaret etmelerini diler bundan sonraki yaşamında başarılar dolu günler temenni ederim. Saygılarımla.
  Cafer BOLATLI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar