24 Mart 2023 Cum

Murat KURU, Bazı İnternet Sitelerinde Yayınlanan Haberleri Değerlendirdi

İlçeye Hizmet Edilecek ise, Yapılan haberlerin insanlarımıza zarar vermemesi gerekir

amblem0111_.jpg
 

BAZI İNTERNET SİTELERİNDE YAYINLANAN HABERLER İLE İLGİLİ OLARAK

 

 İLÇE MERKEZİNDEN MURAT KURU’NUN DEĞERLENDİRMESİ

Gerçek amacı Akkuş a hizmet olan, Akkuş için kurulan web sitelerimiz, bir süredir çekişme ortamına girmeye sürükleniyor. Kuruluş amacı dışında yazılar flaş haber olarak yayınlanıyor ki; bunun Akkuş halkına bir yararı olmadığı bir gerçek.

Bırakın böyle boş işleri, amacınız gerçekten hizmetse, hizmetinizi yapın. A şahsa baskı yapıldı B şahıs tehdit edildi. Bunlar boş işler insanları kullanarak reklam yapmayalım. Neden çekişme yerine birlik olmayı daha güçlü olmayı denemiyorsunuz. Ki bu eminim bütün Akkuş’lu hemşerilerimizin ortak temennisidir.

Akkuş İlçesi Merkezinden Murat KURU

Related Articles

1 Yorum

  1. İyi güzel söylemisin ama bazı kişiler sadece kendini düşünüyor diğer sitelere yer bile vermek istemiyor. asıl haber sahibi biz olmasına rağmen başka siteden alıp ve araştırma yapmadan yayınlanması o site mensublarını üzmezmi. Biraz da o dediğiniz siteye de yer verilse o kadar güzel işler yapıyorlarkı. Neden bu tartışma üzerine haber düzeltilmeyip yayından kaldırıldı. Bence o malum site ile sizin aranızda da geçmişte zorunlar yaşanmış bunu önlemek için çıkarlar için size yardım amaçlı dahil oluyor. o zaman bütün siteler haber kaynağını araştırsın oyle haber yapsın.

    Site Yönetimi: Tuncay Kardeşim aceleci davranıyorsun. tanımadan yorum yapıyorsun. Başka siteleri savunma yerine sen sen ol ve çalışmalarını öne çıkar. Sana ve tüm başarılı Akkuşlulara sitemiz hazırdır. Sitemizin email adresi webmaster@akkusilcesi.com yada ihsancam@akkusilcesi.com yada ihsancam64@hotmail.com bu adreslerden birine kendi sitende yaptığın haberleri ve yapacağın haberleri, köyle ilgili haberleri, İstanbul’daki yaşayan akkuşlular ile ilgili haberleri sen kendi adın ile bize gönder haber yapalım haber kaynağını siteni ve seni yazalım. Bizde küsme yok. Darılma yok. Hizmet için bu tür şeyleri unutuyoruz. Sözünü ettiğin haber kaldırılmadı. Yayında, bir konuya takılıp kalma habelerini kendin gönder yayınlayalım. Bazı sitelerdeki kişiler gibi hemen çamur atma durumuna girme Akkuş İnternet Sitesinin hiç kimse ile çıkar ilişikileri yoktur. Bu tür söylemleri kanıtlayamazsan mahcup olursun. Hemde Akkuşlular nezdinde mahcup olursun. Bak o sitedeki kişiler defalarca mahcup olmuşlar ve dışlanmışlardır. Bize bu şekilde çamur atanlar hep özür dilemek zorunda kaldılar. Akkuş kurultayına seni, kendi sitendeki üyeleri ve köyünün insanlarını davet ediyoruz. Tanışalım görüşelim inan ön yargılardan kurtulacan ileride sitemizde görev alacağına da yürekten inanıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar