30 Ocak 2023 Pts

Murat KEMENT’e Çalışmalarından Ötürü Teşekkür

Geçen Dönem Salman Beldesi Belediye Başkanlığı görevini sürdüren Öğretmenimiz Murat KEMENT’e Çalışmalarından ötürü teşekkür ederiz.

2004-2009 Senelerinde

SALMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI

GÖREVİNİ SÜRDÜREN

BELEDİYE BAŞKANI

ÖĞRETMEN MURAT KEMENT’E

Görevi süresince Salman Belediyesi ve Salman Beldesine yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki yaşamında sağlık sıhhat ve başarılar dileriz.

Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi olarak, bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var düşüncesinden hareketle, Salman Beldesinin daha faza nasıl kalkınması için iştişare yaptığımız başkanımızı unutmadık.

Belediye Başkanımız Murat KEMENT’İN 2007 yılında Salman Belediyesi yaptığımız ziyarette bizlere hitaben söyledi sözleri bir kez daha hatırlatıyoruz.

" SEVGİLİ AKKUŞ İNTERNET SİTESİ YÖNETİCİLERİ, SİZLER ÇOK BÜYÜK ÇALIŞMALARA İMZALAR ATIYORSUNUZ. BİZLER ŞU AŞAMADA SİZLERİN ÇALIŞMASININ DEĞERİNİ VE ÖNEMİNİ HERHALDE ÇOK FAZLA KAVRAYAMIYORUZ. ANCAK, ŞUNDAN EMİN OLUN Kİ, YILLAR GEÇTİKÇE SİZLERİN ÇALIŞMALARINIZIN ÖNEMİ DAHA ÇOK VE NET OLARAK ANLAŞILACAK. SİZLERİ TEBRİK EDİYORUM VE KUTLUYORUM. SALMAN BELEDİYE BAŞKANI MURAT KEMENT. 2007 "

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar