18 Mayıs 2024 Cts

MÜJDE! Akkuş MYO’na Kayıt İşlemlerinin Başlamasının Ardından 2 Gün Geçti Kayıt Yaptıran Öğrenci Sayısı 25 Oldu. 06 Eylül’e Kadar Kayıtlar Devam Edecek. Geriye Kalan 15 Öğrencinin Kayıt İşlemlerini Geç Kalmadan Yaptırmaları Beklenilmektedir.

Akkuş Meslek Yüksekokulu Eğitim Öğretime Hazırlanıyor.

MÜJDE!

Akkuş MYO'na Kayıt İşlemlerinin

Başlamasının Ardından 2 Gün Geçti

Kayıt Yaptıran Öğrenci Sayısı 25 Oldu.

06 Eylül'e Kadar Kayıtlar Devam Edecek.

Geriye Kalan 15 Öğrencinin Kayıt İşlemlerini

Geç Kalmadan Yaptırmaları Beklenilmektedir.

Akkuş Ziraat Odası Başkanı ve Akkuş Meslek Yüksekokulu Yapma ve Yaşatma Derneği Başkan Yardımcı Ahmet KAYA Sitemizi telefon ile arayarak açıklamada bulundu.

Ahmet KAYA yaptığı açıklamada;

"Akkuş Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı ve Yüksekokulda görev yapacak bir Öğretim Görevlisi ile bir memur Akkuş Meslek Yüksekokuluna gelerek görevlerine başladılar. Bu günden sonra Yüksekokulda görevlerini sürdürecekler.

Okuldaki bakım-onarım ve tamirat işleri tamamlanmış olup,  erkek ve kız yurdu binalarındaki bakım-onarım ve tamir işleri de bitirilmiştir.

Son cümle olarak diyebiliriz ki; Akkuş Meslek Yüksekokulunda öğrenim görecek öğrenciler merak etmesinler. Okula ve yurtlara geldiğiniz zaman sıkıntısız bir eğitim hayatı ile karşılaşacaksınız." dedi

Bilindiği gibi Ordu Üniversitesi daha önce almış olduğu karar ile Akkuş Meslek Yüksekokuluna kayıt yaptıracak öğrencilerin kayıt işlemlerinin Ünye Meslek Yüksekokulunda yapılacağını açıklamıştı. Bu nedenle Akkuş MYO Öğrencileri kayıt işlemleri için Ünye ilçesine gitme durumundalar. Yukarıda da belirtildiği gibi. Bu gün itibariyle Akkuş MYO'na kayıt yaptıran öğrenci sayısı 25 sayısına ulaştı. Geriye kalan 15 öğrencinin de 06.09.2013 günün kadar kayıtlarını tamamlamaları beklenilmektedir.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar