24.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

6 Yorumlar

 1. ORHAN DOĞANGÜNEŞ

  Teşekkür ederim sevgili Gülden…Desteğin için sonsuz teşekkürler..

  Yanıt
 2. Gülden Görgülü

  “Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi
  ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.” Ne de güzel demiş. “MEVLANA”

  Teşekkürler yüreği,kalbi güzel insan.

  Sevgi dolu günler görmek dileği ile..

  Yanıt
 3. ORHAN DOĞANGÜNEŞ

  Mehmet Bey,inanın güzel yorumunuz beni çok mutlu etti..Böyle olumlu tepkiler içimdeki yazma isteğini arttırmaktadır..Saygılar/Sevgiler

  Yanıt
 4. ORHAN DOĞANGÜNEŞ

  Veysel Bey,sizin gibi güçlü bir kalemden ve değerli bir insandan böyle güzel yorumlar almak gerçekten çok onur verici..Bahsettiğiniz filmi anladım,üzülmemek elde değil..Nasıl ki bizim ülkemizin mizah anlayışı edepsizlik üzerine kurulmuşsa,aşk ve sevgi kavramları da ne yazık ki salt şehvet duygularını okşayıcı bir şekilde sunuluyor insanlarımıza..Ve maalesef,seçici özelliği olmayan toplumumuz çok yanlış kişileri getiriyor hasılat rekoru kıran film listelerinin başına..Kültürel anlamda gelişmemiz ve kaliteli bir toplum hal gelmemiz dileğiyle..Sevgiyle..

  Yanıt
 5. mehmet şahin

  Müslümanca sevmek…Sitede bu başlığı gördüğmde bir an duraksadım ve yazıyı okumaya başladım.Kaleminizden dökülen bal damlaları işte bu dedirtti.yazının arkasına takıldım ve tek kelimeyle muhteşemdi.Dün Veysel ŞENSOY Hocadan,bu gün sizden harika yazılar.Teşekkürler ediyorum.

  Yanıt
 6. Veysel Şensoy

  Bu ne güzel ifade… Bu ne güzel yazı… Yazandan da bize ulaştıranlardan da Allah razı olsun. Sade, duru, yalın ve keskin… çok etkilendim açıkcası… Son zamanlarda Aşk flimi diye şişirilen flimleri izleyenlerin tavsiyesine uyarak, hadi ben de gidip bakayım dediğime bin pişman oldum. Sapıklıların adına “aşk” diyorlar… Bir Amerikalı bile bizden daha güzel anlamış aşkı… Benjamin Button isimli flim diğer eş zamanlı türk yapımlarına bir cevaptır. Neyse konudan çıktık. Kalemine sağlık… öok güzel duygu uüklemişsin…

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ