18 Mayıs 2024 Cts

MÜJDE: Salman Yolundaki Asfalt Çalışması Tamamlandı

Yaklaşık 12 KM'lik mesafa asfaltlandı

MÜJDE

Salman Yolundaki

Asfalt Çalışması Tamamlandı

Yetkililerden aldığımız bilgiye göre, Salman Yolundaki asfalt çalışması tamamlandı. Bu gün yetkililer yapılan işi yerinde görüp, herhangi bir aksama varmı diye son kontrolleri yapacaklar.

Böylece Salman yolunun Kadıköprüsü mevkiğinden başlanarak, Ormancık köyü-Kemikkeriş köyü ve Çamlıca köyü sınırları içinden geçilerek eski salman yolu sapağına kadar yaklaşık 12 KM'lik yol mesafesi 1. kat asfalt ile kaplanmış oldu.

Aldığımız bilgilerde ise, 2011 yılında aynı yolda 2. kat asfalt çalışmasının devam edeceği belirtilerek, Salman merkeze kadar olan mesafenin ise bu sene içinde 1. kat asfaltta hazır hale getirileceği belirtildi.

Havalar soğudu, kış gelecek gibi bahaneler üretilmesine musade etmeyen iradeye öncelikle teşekkür ediyoruz. Yolun asfaltlanmasına emek harcayan herkese çok teşekkür ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. evet yunus varlı haklı hem de çok haklı
    ben kemikgeriş köyünden hasan kement.kemikgeriş köy yolu evlere şenlik.köyümüze ne düzdağdan adam gibi doğru dürüst inebilirsin, ne de aşağıda bulunan bektaşlı mahallesi yolundan ne de O.Niyazinin Değirmenbaşı tarafından.arabanı parçalaya parçalaya 3 taraftan da zar zor çıkarsın ya da gelirsin.akkuş-salman arası neden hala asfalt değil.kemikgerişli köylüsüne mi kaldı diyecem olmuyor.kadı köprüsü-akkuş arası da bizim köy yolunun biraz iyi hali yani değil mi.ben ce çalışmalr yetersiz.yetersiz lafı bile az.daha çok hizmet lazım.akkuş-salman arası asfalt olmalı.köy yolları da en azından köy merkezlerine kadar asfalt olmalı.Akkuşun Mesudiyeden farkı ne.Biz devletimize de bağlıyız.küfürde etmeyiz bunu bilin istiyorum.Sabırla hizmeti biz hak ettik.lütfen dikkate alın saygılarımla…

  2. Salman yolundaki asfalt çalışmaları tamamlandı denilmiş, çok memnun oldum, ancak anlamadığım bir durum Kadıköprüsünden asfaltın başlamış olmasını anlamadım, Akkuş ilçesinde Belediye Başkanlığını AKPARTİ alsaydı da yine Kadıköprüsünden itibaren mi asfalt çalışması başlayacaktı, Salman Kasabası, Seferli Kasabası, Akpınar Kasabası, Kızılelma Kasabası Belediye Başkanları ve sayın vekil Mustafa HAMARAT beylerin ilgili yerleri rahatsız edip Akkuş – Kadıköprüsü arasının da asfaltlanması için gerekli gayretleri göstermelerini bekliyorum, yoksa bu durum yukarıda isimlerini belirtmiş olduğum belde sakinlerini ve bu yol güzerhanında bulunan köy sakinlerini ve tüm AKKUŞ HALKINI rahatsız edecektir, sayın AKPARTİ Akkuş İlçe Başkanımız ve belde AKPARTİ başkanlarımızdan ricamız gerekli gayretlerimizi gösterip AKKUŞ-KADIKÖPRÜSÜ arasında da asfalt çalışmalarının yapılması hususunda gerekli yerlere gerekli baskıları yapmalarını (gerekirse sayın BAŞBAKANIMIZA durumu iletmelerini) bekliyorum, ilgililere şimdiden teşekkür ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar