24 Mayıs 2024 Cum

MÜJDE Damyeri Okulu İhalesi Yapıldı.

Mehmet DUMAN, Müjdeli Haberi Sitemize Açıkladı

İL GENEL MECLİS ÜYESİ

MEHMET DUMAN

MÜJDELİ HABERİ SİTEMİZE AÇIKLADI

DAMYERİ İLKÖĞRETİM OKULU

İHALESİ YAPILDI

 

05.01.2010 TARİHİNDE YAPILAN İHALE

673 MİLYARA SONUÇLANDI

ÇOK YAKINDA

8 DERSLİK OKUL İNŞAATINA BAŞLANACAK

 

iL Genel Meclis Üyesi Mehmet DUMAN,

Sitemiz Yönetimine Yaptığı Açıklamada, "Damyeri Köylülerine ve Akkuşlulara Müjdeli Haberi sizlerin aracılığınız ile vermek istiyorum. Damyeri İlköğretim Okulunun İhalesi yapıldı. 1.105 Trilyon olan bedel, İhaleye katılan firma sayısı çok olduğu için 673 Milyara sonuçlandı.  8 Derslikli Okul İnşaatına çok yakında başlanacak. Bir konuyu da açıklamadan geçmek istemiyorum. Sayın Hemşerilerim bu okulun yapılması için inanın çok çaba harcadık. Sonucunda da mutlu sona ulaştık. Bu çalışmalarımızda desteklerini esirgemeyen Vekillerimiz İdris Naim ŞAHİN, Eyüp FATSA, Mustafa HAMARAT, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Yılmaz UZUN ve İlçemiz Kaymakamı Murat SARI’ya çok teşekkür ediyorum.

Eğitim, Ulaşım, Köprü, İçme suyu gibi bir çok alanlarda çalışmalarımız sürüyor. Halkımızın bizlere güvenlerini sürdürmelerini bekliyoruz.

İlerleyen tarihlerde çok daha güzel ve başarılı çalışmalar ile karşınızda olacağız. Bu arada, Akkuş’a hizmet gelmesi için göstermiş olduğunuz özverili yayınlarınızda ötürü sizleri tebrik ediyorum." dedi

 

 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. Mehmet bey, sizlerden müjdeli haber almaya alışkınız. Köprü yapımı, Yibo Çatısı Tamiri, 3 Beldeye yapılan okul haberleri ve daha bir çok konularda haberleri sitemiz ile paylaşmıştınız. Teşekkür ederiz. Özverili Çalışmalarınız tebrik ediyorum. Çok çaba harcadığınızı ve Akkuş-Ordu-Ankara arasında çok defalar temaslar yaparak uğraşlarınızı bilen birisiyim. Öğrencilerin duasını alacaksınız. Çalışmalarınıza destek olan Vekillerimize ve Kaymakamımıza da teşekkür ederiz.

    Mehmet bey, bu güne kadar Akkuş Meslek Yüksekoklu ile ilgili olarak fazla konuşmadınız. Fazla yorum yapmadınız. Bu konuda sizin sözlerinizin anlamlı olacağına inanıyoruz. Ne zaman sizden bu konuda bir açıklama alacağız merak ediyoruz.

    İhsan ÇAM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar