20.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

15 Yorumlar

 1. DERYA MADEN

  Yeni açılacak bölümümüzün tüm Akkuşlulara ve Ordu Üniversitesine hayırlı olmasını diliyorum.Ayrıca açılmasını istediğim diğer 2 bölümün de, en kısa zamanda faaliyete geçmesini sabırsızlıkla bekliyorum:-)
  Emeği geçen,desteklerini herzaman sürdüren hocalarıma ve değerli mensuplara saygılarımı ve sevgileirimi iletiyorum.

  Yanıt
 2. Halil İbrahim GÜNGÖR

  Güzel ilçemizin kalkınmasına,sosyalleşmesine ve kültürel zenginleşmesine katkı sağlayacak olan,vereceği mezunlarıyla akkuş adının hatırlanmasına vesile olacak yüksek okulun,bir akkuşlu ve İstanbul Teknik Üniversteli olarak hayırlı olmasını ve başarılı olmasını diler emeği geçen herkese teşekkür ederim.

  Yanıt
 3. Halil İbrahim GÜNGÖR

  İLÇEMİZİN KALKINMASINA.SOSYALLEŞMESİNE.VE HERZAMAN VERECEĞİ MEZUNLARIYLA ADININ HATIRLANMASINA VESİLE OLACAK YÜKSEK OKULUN,BİR AKKUŞLU VE İTÜ’LÜ OLARAK HAYIRLI VE BAŞARILI OLMASINI DİLER,EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM

  Yanıt
 4. cemil IŞIK

  evet beklediğimiz müjdeyi aldık ve memnun olduk akkuşumuza hayırlı olsun emeği geçen tüm insanlara ve yetkilililere teşekkürlerimi iletir akkuş için başarı temennimizdir kızılelmalı CEMİL IŞIK

  Yanıt
 5. Hayırlı Olsun

  İnşallah Hayırlısı Olur

  Yanıt
 6. zeynur TÜRK DEMİR

  Emeği geçen herkese teşekkürler.Akkuş’umuza yeni bir çehre ve bakış açısı geliyor.Akkuş’um gibi ormanı,yeşili bol olan yerede yakışır bir bölüm olmuş.Üniversitede görev yapacak olan herkese ve tüm öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar dilerim.

  Yanıt
 7. ertan

  sayın hamaratın yüksekokul için nasıl bir katkısı olmuştur gerçekten merak ediyorum…………………………………………………….

  Site Yönetimi: Lütfen Adınızı ve soy adınızı yazınız. Ondan sonra yorumlarınız yazınız.

  Yanıt
 8. yılmaz solakoğlu

  yüksekokulun kuruluşunda emeği geçen herkezi tebrik ediyorum.özellikle eski belediye başkanı lütfi beyin çok ciddi gayretleriyle yüksek okul 2008 de kurulmuş şimdiki başkanla da öğretime başlayacak.hedef yeni yeni bölümlerle büyümek.bana göre akkuş tarihinin en önemli hizmeti.akkuş ilçesi internet sitesinin 3-4 yıldır bıkmak usanmak bilmeyen baskısının çok önemi var.sizleri de kutluyorum.

  Yanıt
 9. SERKAN Akkuş M.Y.O. Memuru

  teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim..

  Yanıt
 10. SERKAN Akkuş M.Y.O. Memuru

  M.Y.O.’nuz hayırlı ve uğurlu olsun..

  Site Yönetimi: Serkan kardeşim sizin de iş yeriniz hayırlı olsun. Sizler bizler inşallah çok başarılı ve güzel bir Akkuş Meslek Yüksekokulu olması için çalışacağız. Akkuş İnternet Sitesi çalışanın yanında olacaktır. Destekcisi olacaktır. Hep beraber iyi bir Okul imajı oluşturursak devamı gelecektir. Şimdiden görev yerinize başarılar dileriz.

  Yanıt
 11. altun bayram

  son zamanlarda ilçem ile ilgili duyduğum engüzel haber birde geçenlerde köydes eködemesi alınmış yapılacak yerlerde yeşilköyde vardı onada sevinmiştim ama bu haber gerçekten çok sevindirici yapılan her hizmetin bir yeri vardır ama eğitime yapılan hizmet cehaleti kaldırdığından ayrı bir yer tutar. emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. saygılarımla yeşilköyden altun bayram

  Yanıt
 12. volkan_

  akkuş myo’ya memur olarak atandım.. ek kontenjanla beraber geliyorum oraya

  Yanıt
 13. CEMİL KOCAOĞLU

  İLÇEMİZE YÜKSEK OKUL KAZANDIRILMASINDA VE EĞİTİM ÖĞRETİME BAŞLAMASI İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALARIN TÜM AŞAMALARINDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM. AKKUŞ HALKI ONLARA MİNNETDARDIR.

  Yanıt
 14. zeynep canlı

  akkuşta görev yapan bir öğretmen olarak ayrıca ordulu bırı olarak açılan myo nun acılışından gurur duydum ve çok sevindim.myonun akkuşa birçok yeniliği de beraberinde getirecek. imkansızlıklarla üniversiteye gidemeyen gençlerin yüzünü güldürecek ve ilçenin cehresini değiştirecektir..hayırlı olsun ..

  Yanıt
 15. mesut efil

  akkuşta myo nun kurulmasına öncülük eden ve derslik binasını yapan başta eski başkan lütfi efil olmak üzere,orman bölümünün açılmasına gayret göstern sn ergüder efil,sayın kaymakam murat sarı yüksekokul derneğine teşekkürler.bu iyi bir başlangıç önemli olan öğrencilerin tercih etmesi bölümün boş kalmaması..

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ