12 Nisan 2024 Cum

Misyonerlik Notları ve Cinsel İçerikli Dökümanlar Ünye Yibo’ya Gönderilen Yardım Kolilerinin İçinden Çıktı

Eğitimciler Aman Dikkat, Her gelen yardımı kesinlikle kontrol edin

 

Misyonerlik Notları ve Cinsel İçerikli Dökümanlar

Ünye Yibo'ya Gönderilen Yardım Kolilerinin İçinden Çıktı

Ünye YİBO okul idarecilerinin öğrencilerin sınavlara hazırlanması için çeşitli sivil toplum örgütlerinden talep ettikleri kitap yardımlarına Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğinden gönderilen kolilerde duyanları hayretler içerisinde bırakacak kitap ve dökümanlar çıktı.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği okulun yardım çağrısına destek vererek okula koli koli kitap ve dökümanlar gönderdi. Ancak okula gönderilen kolilerden sınavlara hazırlık kitaplarının yanı sıra misyonerlik notları ve cinsel içerikli dökümanlar da çıktı.
 
Sınava hazırlık kitapları umuduyla talep edilen yardım kolilerinden misyonerlik notları ve cinsel içerikli dökümanlar çıkınca öğrenciler,veliler ve eğitimciler şok geçirdi. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğinin Ünye ve çevresinden öğrencilerin barındığı Yüceler İlköğretim Okuluna gönderdiği misyonerlik notları ve cinsel içerikli dökümanları okul öğretmenleri sakıncalı bulduğu için öğrencilere dağıtmadı.
 
Öğrenci Velileri de bu ve buna benzer yayınların çocuklarının ahlak ve maneviyatını olumsuz etkileyeceğini,bu yayınları okullara gönderenlerin hangi amaç ve zihniyete hizmet etmeye çalıştıklarını anlamadıklarını bununla ilgili devletin gerekli hassasiyeti göstererek olayın üzerine gideceğini umduklarını ifade ettiler.
 
Haber: haberordu internet sitesi

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. ya beyler bayanlar bu insanların başının nelerle uğraştığını hepimiz yakından biliyoruz hala bunların yardımlarından neden medet umarız ki bunlardan gelecek yardım anca böyle olur işte anlamıyoruz ki devletin bu derneğe bir an önce el atması lazım yoksa durum kötüye gidiyo… halk bu derneğe karşı bilinçlenmesi lazım…….

  2. yardıma bakın misyonerlik taaaa bizim oralara kadar çıkmış bune cesarettir anlamak mümkün değil fakat bizim oraların insanları biraz örf ve adetlerine bağlıdırlar misyonerlik bizim oralarda ve karadenizde pek işyapmaz bu olaydada bir suçunsuru varsa okul idarecileri bu yardım kolilerini savcılığa teslim etmelidirler ki bu gerçek ortaya çıksın bu dernek ülkemizin birçok yerinde yardım çalışmaları yapıyor, yada dernek yetkilileri çıkıp kendilerini aklamalıdır muammalı birşekilde kalmamalı. yardım güzeldir ama ihtiyaca göre yardım yapılmalı, yardımlar dayanışmadır birliktir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar