28 Ocak 2023 Cts

MİLLLET VEKİLİ ADAYLARI KIZILELMA’DA

AKP, CHP ve SP Milletvekili adayları Salı günleri kurulan halk pazarını fırsat bilerek Kızılelma halkını esnafını ziyaret ettiler.

AKP Millet Vekili Adayları Mustafa HAMARAT ve Hasan KARAOĞLAN kalabalık bir heyetle Kızılelma beldesine çıkarma yaptılar. AKP adayların yanında Akkuş İl Genel Meclis Üyesi Mehmet DUMAN, Ünye İlçe Başkanı Mustafa TELCİOĞLU,  Ünye Belediye Başkanı Ahmet ARPACIOĞLU, Yenikent Belediye Başkanı Hasan HAMARAT, Pelitliyatak Belediye Başkanı İlhan KEÇELİ, Çayıralan Belediye Başkanı Azmi KOCAGÖZ, Akkuş ve Ünye İlçe Teşkilat Üyeleri ve bunu yanı sıra çok sayıda çevre köy ve mahalle muhtarları katıldı.


mv_adaylari_ziyaret1.jpg

Halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan Milletvekili Adayları  gördükleri ilgi karşısında yaptıkları açıklamada Ankara’ ya tam kadro gideceklerini, Kızılelma Kasabasına üçüncü ziyaretleri olduğunu her zaman aynı ilgi ve alaka ile karşılandıklarını,  Kızılelma halkına verecekleri destekten dolayı  teşekkürü borç bildiklerini söyleyerek beldeden ayrıldılar.


mv_adaylari_ziyaret2.jpg

 

CHP Millet Vekili Adayları Cemil GÖRMÜŞ ve Aziz EKŞİ Akkuş İlçe Başkanı ile Kızılelma Beldesine gelerek, Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ ile belde esnafını ziyarette bulundular.

Adayların Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ’ yi ziyareti sırasında CHP Milletvekili adayı Cemil GÖRMÜŞ;  İktidara yakın parti olduklarını, İktidara geldiklerinde ayrım yapmadan hizmet edeceklerini, Kızılelma Belde Halkı ile eskiden beri sıkı bir dostluk bağı olduğunu belirterek belde halkından destek beklediklerini söylediler.

mv_adaylari_ziyaret3.jpg

SP Milletvekili adayı Veysel İLHAN’ da Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ ve esnafları ziyaret etti.

mv_adaylari_ziyaret4.jpg

           

Beldeyi ziyaret eden Milletvekili adayları belde halkının gösterdiği misafirperverliğe teşekkür ederek beldeden ayrıldılar.

mv_adaylari_ziyaret5.jpg

Related Articles

1 Yorum

  1. Herkes kendine yakışanı yapar. Sayın vekil adayları beldemizi ziyaret ederek Kızılelmalıları onurlandırmışlardır. Benim memleket için her zaman dile getirdiğim bir söylemim var: Eğer hizmetleri düzenli ve sürekli almak istiyorsak, siyaseten istikrar ve millet iradesinin kuvvetli estiği tarafta yer almak lazımdır. Milletine hor bakmayan, gerçekten halkın içinde olan siyeset ve hizmet insanlarını desteklemek lazım. Ak Parti 4. sıra milletvekili adayı Sayın Av. Mustafa HAMARAT bey benim arkadaşımdır. Smimiyetinden ve dürüstlüğünden şüphem yoktur. Bu seçim halkım adına kendisine kefilim. Memleketin daha iyi hizmet alabilmesi için bu sefer demokrasi adına Mustafa beyin Meclise girmesi lazım. Kızılelmalı hemşehrilerim benim görüşlerime değer verirler. Onların geleceğinin daha iyi günleri için bunu söylüyorum. Diğer vekil adaylarına da çlışmalarında başarılar dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar