18 Mayıs 2024 Cts

Milletvekillerimiz Nöbet Tutuyorlar

Hafta sonları sırayla nöbet tutarak vatandaşların sorunları dinlenecek

ORDU MİLLETVEKİLLERİ HER HAFTA SONU

NÖBETLEŞE ORDU’DAKİ AK PARTİ BİNASINDA

NÖBET TUTACAKLAR

VATANDAŞLARINI SORUNLARINI DİNLEYCEKLER

İlk nöbet Yılmaz’a…

AK Parti Ordu Milletvekili Enver Yılmaz, ”Parti olarak aldığımız karar sonucu her hafta sonu bir vekil Ankara’dan Ordu’ya gelerek hafta sonu parti binasında nöbet tutarak vatandaşların sorunlarını dinleyecek” dedi.

Yılmaz, yaptığı açıklamada, parti teşkilatı olarak yeni bir karar aldıklarını, bu karar sonucu özellikle vatandaşların sorunlarını hafta sonlarında sürdüreceklerini söyledi.

Parti olarak aldıkları karar sonucu her hafta sonu bir vekilin Ankara’dan Ordu’ya gelerek hafta sonu parti binasında nöbet tutarak vatandaşların sorunlarını dinleyeceğini belirten Yılmaz, ”Böylelikle vatandaşlar sorunlarını bizlere yüz yüze söyleyecekler” dedi.

Kendisi ile birlikte, Eyüp Fatsa, Mustafa Hamarat ve Ayhan Yılmaz’ın bu nöbetleşe işlemlerini yerine getireceğini anlatan Yılmaz, ilk nöbeti kendisinin tutacağını sözlerine ekledi.  Haber: Ünye Hizmet TV. İnternet  Sitesi

Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi Önerisi:

Sayın Vekillerim Her hafta bir ilçede bu nöbet işini yapsanız daha iyi olur düşüncesindeyiz. İlimiz dağlık bir yerleşime sahiptir. Vatandaş derti olsa bile 150 KM yol giderek Ordu merkeze geleceğini sanmıyoruz.

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. Sayın Ordu milletvekillerimize şükranlarımı iletirim.Bu zanana kadar böyle bir uygulama görülmemiştir.Sayın vekillerimiz biliyorlarki halka hizmet Hakka hizmettir.Bu bilinçle yola çıktıklarına eminim.Çalışan herzaman kazanır.Vekillerimize tekrar şükran ve saygılarımı iletiyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar