18 Mayıs 2024 Cts

MİLLETVEKİLLERİMİZ AKKUŞ İLÇESİ İÇİN YAPILACAK HİZMETLER HAKKINDA BİLGİ VERİRSELER ÇOK SEVİNİRİZ

 {mosimage}

Ak Parti Ordu Milletvekili Hamit TAŞÇI

ULAŞIM, SAĞLIK VE İÇME SUYU

KONULARI HAKKINDA ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

SAYIN VEKİLİM AÇIKLAMALARINIZI AKKUŞLULAR OLARAK TAKİP EDECEĞİZ

İLERLEYEN GÜNLERDE DE İNŞALLAH SÖYLEMLERİN HİZMETE DÖNÜŞÜP DÖNÜŞMEDİĞİNİ

 HEP BİRLİKTE AKKUŞLULARA BU SİTEDEN HABER YAPACAĞIZ

Sahil Yoluna, 775 Trilyon Harcandı…

Ak Parti Ordu Milletvekili Hamit Taşçı, Karadeniz Sahil Yolu ile ilgili yaptığı açıklamada, Karadeniz sahil Yolu çalışmalarının yüzde 95’inin tamamladığını ve 775 trilyon harcandığını söyleyerek, sıranın çevre yollarında olduğunu belirtti.

“Sıra Çevre Yollarında”
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Ordu Milletvekili Hamit Taşçı, Hizmet yayın Grubunu ziyaretinde gündemdeki konuları değerlendirdi. Milletvekili Taşçı, ilk olarak sahil yolu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Biz bu yola 4 yılda 775 trilyon harcadık ve büyük bir bölümünü bitirdik. Bizden önce bu yolda emeği geçenlere de teşekkür ediyorum. Perşembe-Bolaman yolu gayri resmi olarak açıldı. Önümüzdeki günlerde Başbakanımızın katılımı ile resmi açılışı gerçekleştireceğiz. Bu açılışta aynı zamanda Ünye Çevre Yolunun da temeli atılacak. Böylece sahil yolunun ardından çalışmalar sırasıyla Ünye-Ordu- Fatsa Çevre Yolu diye devam edecek” dedi.

2. Ak Parti Döneminde Yol Sorunu Kalmayacak”
Ak Parti Ordu Milletvekili Hamit Taşçı bölgemizi İç Anadolu’ya bağlayan yollarla ilgili olarak, “İktidarımız döneminde ağırlığı sahil yoluna verdik ve büyük bir bölümünü tamamladık. Bundan sonraki dönemde Ünye Akkuş Niksar Kara Yolu, Dere Yolu ve bölgemizi İç Anadolu’ya bağlayan diğer yollara daha fazla ödenek ayrılacak ve 2. Ak Parti İktidarı döneminde Ordu’nun yol sorunu kalamayacak” dedi.

“Susuz ve Yolsuz Köy Kalmayacak”
Taşçı KÖYDES ve BELDES’le İlgili yaptığı açıklamada ise, “KÖYDES Projesi kapsamında yürütülen çalışmalar hava şartları nedeni ile bazı bölgelerimizde tamamlanamadı. Bu bölgelerimizdeki çalışmalarımızı da tamamladıktan sonra susuz ve yolsuz köy kalmayacak” derken, BELDES Projesi hakkında ise KÖYDES gibi belde olup hizmet alamayan belde köylerinin de BELDES’le hak ettiği hizmete kavuşacağını söyledi.

“Sağlık Sorununda da Sıkıntı Kalmayacak”
Ordu’da ki sağlık sorunlarına da değinen Milletvekili Taşçı, “Türkiye genelinde sağlıkta önemli reformlar gerçekleştirdik. Bunlardan bir tanesi SSK ile Devlet Hastanelerini birleştirmemiz. Bize muhalefet olmaz başaramazsınız demişti. Görüyoruz ki bunu başardık ve önümüzdeki günlerde kalite daha da artacak. Ordu’ya gelince iktidarımız döneminde Ordu’da doktor hemşire ebe ve diğer sağlık personeli sayısında artış sağlandı. Hem Türkiye’de hem de Ordu’da ilerleyen yıllarda sağlık alanında da sıkıntı kalmayacak” dedi.

“Hedefimiz Yüzde 60’larla İktidara Gelmektir”
Cumhurbaşkanlığı ve genel seçim konusun da Taşçı; “1950 yılından bu yana bir ilki gerçekleştiriyoruz. Seçimler ilk defa zamanında yapılacak” diyerek, “Hedefimiz yüzde 30’larla değil yüzde 60’larla iktidara gelmektir” dedi. Cumhurbaşkanlığı seçimi için ise 11. Cumhurbaşkanının Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden ve Ak Parti grubundan çıkacağını söyleyerek “Başbakanımızın dediği gibi şu anda polemik yapmak yanlış. Zamanı gelince adaylar açıklanır” dedi.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar