21 Temmuz 2024 Paz

Milletvekilimiz Mustafa HAMARAT’ı Meclisteki Makamında Ziyaret Ettik

Milletvekilimiz ile görüşmede içtenlik ve samimiyet vardı.

SİTEMİZ YÖNETİMİ  AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ
MUSTAFA HAMARAT'I TBMM'deki Makamında Ziyaret Ettik
vekilhamarat1.jpg
vekilhamarat2.jpgvekilhamarat3.jpg

Sitemiz Kurucularından İhsan ÇAM ve İhsan GÜNEŞ'in Vekilimizi Meclisdeki Makamında Ziyaretinde çok samimi ve içten bir görüşme oldu. Site Yönetimi olarak tek konumuz vardı oda AKKUŞ idi. Hangi konular görüşüldü. Vekilimiz hangi cevapları verdi. Çok yakında ( Görüşmedem küçük bir not: Akkuş İlçesinin İhtiyaç duyduğu hizmetleri vekilimize anlatırken o sırada vekilimizi ziyarete gelen Ünye İlçesi merkezinden bir kamu görevlisi, bizlere dönerek; "siz devamlı Akkuş İlçesinin ihtiyaçlarıdan söz ediyorsunuz, Ünye'nin de sorunları var" diyerek bizlere sitem etti.) Ne bilsin ki bu kişi biz site yönetiminin Akkuş'un kalkınması için gece gündüz demeden gayret gösterdiğimizi, Ne bilsin ki bu kişi bu seneki Akkuş Festivalinde ve bir çok ortamlarda Akkuşlu bazı kişiler "Akkuş'u gündemimize aldık" sözlerine biz cevap veriyoruz biz Akkuş'u hiç gündemimizden çıkarmadık ki? Akkuş Gündeminde olan kişiler başka ne düşünür ki? Herkesin bildiği gibi İlimiz Sahilindeki, ilçelere gelen hizmetler eskimiş ve yeni hizmetler bekliyorlar. Akkuş ilçesine ise daha sahile gelip eskiyen hizmetlerin  nerdeyse hiç biri gelmedi ki? Örnek isteyenler varsa yüzlerce sayabiliriz. Sahildeki ilçeler kendi ilçelerine 4 yıllık Yüksek Okul isterlerken, Akkuş İlçesine daha 2 yılık Meslek Yüksek Okulu gelmedi ki? 35 köyü 6 belediyesi olan bir ilçe de daha Ticaret Lisesi, Anadolu lisesi gelmedi ki? Akkuş Gerçeğini bilmeden ezbere konuşanlara bu siteden her zaman anında cevap verilecektir.

Related Articles

1 Yorum

  1. Yanlış bilmiyor isem Akkuş ilk olarak Mustafa Hamarat’ı meclise gönderdi. İnşallah sayın milletvekilimiz gibi daha nice milletvekilleri,
    doktorlar, avukatlar, mühendisler ……..çıkarır, “kurban olduğum Akkuş” Makam ve mevkii sahibi insanlarımız olduğu sürece, Akkuş’un kalkınması için de fırsatlar doğacak, oralarda yaşayan insanlar artık kaderlerine terk edilmeyecek. Son 30 yıldır hiç değişmediğine inandığım Akkuş, önümüzdeki 30 yılda layık olduğu yeri bulacaktır. Akkuş’lu olmaktan gurur duyuyorum.
    Hoşçakalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar