5 Aralık 2023 Sal

Milletvekili Hilmi Güler ve Mustafa HAMARAT Akkuş’ta Esnaf ve Vatandaşlar ile bir araya geldiler

Gündem, Akkuş'un yollarının durumu, Hayvancılık ve Meslek Lisesinin Neden Akkuş'ta olmadığı konuları idi

Milletvekili Hilmi Güler ve  Mustafa HAMARAT

Akkuş'ta Esnaf ve Vatandaşlar ile bir araya geldiler

MİLLETVEKİLLERİMİZ SAYIN HİLMİ GÜLER VE MUSTAFA HAMARAT AKKUŞ İLÇEMİZDE BAZI ESNAFLARI ZİYARET ETTİLER VE BELEDİYE PARKINDA BİR SÜRE HALKLA SOHBETLERİNDEN SONRA AKKUŞ ZİRAAT ODASININ VERMİŞ OLDUĞU İFTAR DAVETİNE KATILDILAR .SOHBETTE EN ÇOK KONUŞULAN KONULAR ARASINDA, AKKUŞUN YOLLARI, HAYVANCILIĞIN GELİŞTİRİLMESİ VE AKKUŞTA MESLEK LİSELERİNİN NEDEN OLMAYIŞI.

BAKAN HİLMİ GÜLER'E SORU SORAN KUŞÇULU MUHTARI  ADEM YILDIZ AKKUŞ'TA NEDEN MESLEK LİSESİNİN OLMADIĞINI SORDU, MUHTAR ADEM, İKİ ÇOCUĞUNUN SAMSUN MESLEK LİSELERİNDE BİR ÇOCUĞUNUNDA ORDU MESLEK LİSESİNİ KAZANDIĞINI VE ÇOCUKLARININ NEDEN KENDİ İLÇESİNDE OKUMAK VARKEN NEDEN GURBETTE OKUMAK ZORUNDA BIRAKILDIĞINI SORDU. SAYIN BAKAN DA YANINDAKİLERE GERÇEKTEN AKKUŞTA MESLEK LİSESİNİN BULUNUP BULUNMADIĞINI SORARAK YANINDAKİLER DE OLMADIĞINI BEYAN ETTİLER , VE BAKAN BUNUN ÜZERİNDE DURULMASI GEREKEN BİR KONU OLDUĞUNU BEYAN ETTİ…

NOT: Ak Parti Akkuş İlçe Başkanlığının bu konudaki geniş açıklamasını sitemize gönderdikleri anda yayınlayacağız. Biliyoruz ki, Sayın Vekillerimiz daha bir çok konuyu dile getirmişlerdir. Müjdeler vermişlerdir. Bu detayları ilçe başkanımız Halil ALTUN'dan bekliyoruz.

 

 

 

 Haber: Akkuş İnternet Sitesi

           Kuşçulu Köyü Temsilcisi

           Kuşçulu Köyü Muhtarı

                Adem YILDIZ

Related Articles

2 YORUMLAR

 1. sayın vekillerimiz bu ilçeye bir gezi yapıyorsunuz bu ilçede ne eksik ne fazla bilmiyorsunuz üstüne üstlük bilemezsenizde bir araştırınız oradaki ilçe başkanınıza sorun ne gibi sorunlar var halk bize ne sorar diye ve buna göre bir hazırlık yapıp geliniz, sayın muhtarımız burada neden meslek lisesi yok diyor siz dönüp meslek lisesi yokmu diye bir daha soruyorsunuz şaşkınlıktanmı yoksa muhtara inanmadığınızdanmı herhalde şaşkınlıktandır fakat bu ilçe hakkında pek bilginiz yok bu ilçeye seçim zamanı gelmeniz halkta bir tepkiye yol açmıyormu şimdi bir referandum var birileri bir ucundan diğerleri öbür ucundan çekiştirip duruyorsunuz siyasi liderlerin usluplarıda genel seçimi ileri geçti aslında çekiştirilen sade vatandaş neye evet yada hayır diyecekleri anlatılmıyor biz geldik evet deyin yada hayır deyin deniyor.

 2. Akkuşlu ve Akkuşda siyaset yapanlar seçmiş oldukları vekıllerının yanına hizmet almak için değil, çay içmek için uğrarlarsa tabiki bakan akkuşda ne var, ne yok bilmez. Hele helede seçimden seçime uğrayabilirlerse , uğrarlarsa.
  Sağolsunlar vekıllerimızde ARKA bahçede ne yetişiyor, ne olmuyor diye bakmıyorlar.İlgilenmıyorlar. Ademoğlu işte meyve yediği bahçeye bakılmazmı. Bakılır tabiki ama meyvede hazır pazarda var.İhtıyaç duyulduğunda satın alırık değilmi.?
  Akkuş’da siyaset yapan, akkuşlu siyasilerımızde ilçemızın ihtıyaçlarını rapor halıne getırıp sunmuyorlar. sunuyorlar belkı ilgilenmıyorlar. Rapor halınde sunacan kı ha böyle Akkuşda meslek lısesi yokmu diye sorup habersız olurlarsa dalga geçtıklerınde işte o zaman diyecenkı halkın önunde Bakanım,Vekılım biz bu istemış olduğumuz hizmetlerın arasında meslek lısesi de vardı ama biz bunları filan tarıhde size sunmuştuk.Sizlede ilgilenırız demiştınız diyeceksınız. Belge yapıp saklıyacan. zaman böylesıne geldiğinde önune koyacan.Ancak ve ancak Akkuşlu siyasilerımız
  Bizlerede gurbet çocukları diye bakıyorlar.çantacı bunlar diye gözetiliyorlar. BİLİNMIYOR KI;
  Gurbetde yaşayan akkuşlular Akkuş ile daha çok ilgilenıyorlar. Daha çok ilgı gösterıyorlar.Bilmıyorlar ve tanımıyorlar bu gurbet çocuklarının isimsiz kahraman olduklarını, Akkuşun arka bahçesı olduklarını,
  Evet Akkuşun isimsız kahramanlarıyız…
  Bizler Akkuşun bekçisiyız. Herkes bunu böyle bilsın.
  Ben Mehmet CÜREBAL
  Saygılarımla.
  AKKUŞ’DA BİR MESLEK LİSESİ.
  VARMI / YOKMU.?
  EVET Mİ/ HAYIR MI.?
  YORUM MİLLETIMIN.
  SAYGILARIMI SUNUYORUM.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar