15 Haziran 2024 Cts

Milletvekili Enver YILMAZ, Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Oldu

Ordu Milletvekilleri siyasetteki Basamakları Hızla Tırmanıyorlar, Tebrikler Vekilimiz Enver YILMAZ

 

MİLLETVEKİLİMİZ ENVER YILMAZ'A

AK PARTİ GENEL MERKEZİNDE YENİ GÖREV

AK PARTİ TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI

Genel Seçimlerde çok geniş halk kitlesinin oyları sonucu tek başına bir kez daha iktidar olan  Adalet ve Kalkınma Partisinde 60. hükümet kurarak kabineyi açıkladıktan sora parti üst düzey yönetimindeki isimleri de belirledi. Buna göre bir önceki dönemde Başkanlık Divan Katipliği,  Adalet Komisyonu Üyeliği, Disiplin Kurulu Başkan Vekilliği ve bir çok Alt komisyona başkanlık yapan Sayın Enver YILMAZ’ı  yeni dönemde Ak Parti Genel Merkezi tarafından Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevine getirilerek siyasetteki başarılı tırmanışında bir basamak daha atlamış oldu.      

   Yeni dönemde Adalet ve Kalkınma Partisi Teşkilat Başkan  Yardımcılığı görevini yürütecek olan sayın YILMAZ; Şimdiye kadar Ordu için olması gerekenin en iyisini yapmaya çalıştık, gözle görülür yatırımlar yaptık bu dönemde de tamamlayamadığımız, başlayamadığımız projeleri hayata geçirmekte kararlıyız dedi. Sayın YILMAZ verilen bu önemli görevi de en iyi şekilde ifa edeceğini belirtti.

Related Articles

1 Yorum

  1. Sayın vekilimize yeni görevinde kolaylıklar diliyorum, İnanıyorumki Ordu ve civarında yapılacak ve orada yaşayan halkımızın beklentileri olan hizmetler süratle gidecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar