17 Nisan 2024 Çar

Milletvekili Ayhan YILMAZ’ın Bayram Mesajı

Allah, bayram sevincimizi, birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın

18.12.2007
AK PARTİ
ORDU MİLLETVEKİLİ
SAYIN AYHAN YILMAZ’ IN
“KURBAN BAYRAMI” DOLAYISIYLA
YAYINLADIĞI MESAJ

Milletçe sevinçlerimizin arttığı, kardeşlik duygularının, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği bir Kurban Bayramıyla birlikte yeni bir yıla daha giriyoruz.

Dini bayramlarımız, yüce dinimiz İslam’ın emrettiği gibi; dargınların barıştığı, yoksulların korunup gözetildiği, dayanışmanın en samimi örneklerinin verildiği müstesna zamanlardır.

Gelin, dayanışma ve yardımlaşma duygularımızın zirveye çıktığı bu özel günleri, bütün bir yıla yayalım. Bu kardeşlik ruhunu her gün yaşayalım ve birbirimize yaşatalım. Kurban bayramı, bizi nasıl birbirimize daha da yakınlaştırıyorsa, her gün öyle yakın olalım. Zira huzurumuzu bozmak isteyenlerin oyunlarını ancak böyle boşa çıkarabiliriz. Bu dayanışma ve yardımlaşma duygumuz, milli birlik ve beraberliğimizin, toplumsal barışımızın da teminatıdır.

İnanıyorum ki neşe ve sevinç kaynağı olan bayramla başlayacağımız yeni yılda istikrar ve güven ortamı daha da güçlenecektir. Türkiye, tüm kurum ve kuruluşların sergileyeceği özveri sayesinde dünya barışına öncülük eden ülkeler arasında en ön sıralarda yer alacaktır

Yine, gerek milletimizin huzur ve selameti için vatan topraklarında, gerekse bölgemizde ve dünyada barış ve istikrarı korumak için yurt dışında fedakarca görev yapan bütün asker ve polislerimizin mübarek bayramını kutluyorum. Şehit ve gazilerimizi de rahmet ve şükranla anıyor, ailelerine ise bir kez daha sabır ve metanet diliyorum.

Allah, bayram sevincimizi, birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın diyor, Mübarek Kurban Bayramınızı ve şimdiden yeni yılınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.

Ayhan YILMAZ
0rdu Milletvekili

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar