15 Haziran 2024 Cts

Milletvekili Adayı Olan Akkuşluları Tanıyalım. Hangi İlden Hangi Akkuşlu Aday Oldu? Sizin Adayınız Kim?

Milletvekili Adayı Olan Akkuşlular, Sitemizde Kendinizi Tanıtabilirsiniz

 

4. Akkuşlular Platformuna Katılan Akkuşlulardan Bir Görüntü

Milletvekili Adayı Olan Akkuşluları Tanıyalım.

Hangi İlden Hangi Akkuşlu Aday Oldu?

Sizin Adayınız Kim?

Resmi olarak veya kişinin beyanına istinaden

Akkuşlu Milletvekili Aday Adayların Listesi  (81 İl Genelinde)

1. İstanbul Bağımsız Milletvekili Adayı Mahmut FİLİZ  (Alttaki Yorum Bölümünde Kişinin Açıklaması Mevcuttur.)

2. Avukat (Öğretmen) Uğur EFİL  İstanbul 1. Bölgeden CHP Milletvekili Aday Adayı

3

4

5

6

7

8

9

10

12 HAZİRAN 2011 MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİNDE

ADAY ADAYI OLAN AKKUŞLULARIN LİSTESİ

BU LİSTE AKKUŞLULARIN OLUŞTURDUĞU LİSTEDİR (81 İl Genelinde)

1. Ahmet DEMİR İstanbul'dan Milletvekili Adayı Olmasını İstiyoruz

2. Lütfi EFİL (Eski Akkuş Belediye Başkanı) Ordu veya İzmit İllerinden Milletvekili Adayı Olmasını İstiyoruz

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Milletvekili Seçimleri Bilindiği gibi 12 Haziran 2011 Tarihinde yapılacak olup, 6 ay gibi kısa bir zaman kaldı. Ülke basınını takip ettiğimizde vede çevremizdeki kişilerden aldığımız bilgilerden yararlanarak, onlarca kişinin şimdiden Milletvekili Aday Adaylıklarını açıkladıklarını biliyoruz. Örneğin Konya İlinde Milletvekili aday adaylığını açıklayan Konyalı Ceyhan YALÇIN kardeşimize seçimlerde başarılar diliyoruz.

Peki,  Akkuş İlçesinden ve Akkuş dışında ikamet eden Akkuşluların bu güne kadar Milletvekili Aday Adaylıklarını açıklayan varmı?

Gerek Ordu'dan gerek ise ikamet ettikleri diğer illerden Milletvekili Aday Adayı olmayı düşünen Akkuşlular varmı?

Bazı siyasetçiler ise kamuoyunun nabzını tutup ondan sonra aday olmayı düşündüklerinden, siz saygıdeğer Akkuşlular, gönlünüzden Milletvekili olarak görmek istediğiniz Akkuşlu kişilerin isimlerini yazmak istermisiniz. Benim gönlümde bu ilden Vekil olmasını istediğim Akkuşlu kişi budur diye düşündüğünüz kişi varsa lütfen haberin altına adını ve soyadını ve kişi hakkındaki düşüncelerinizi yazınız. Sizlerin yazmış olduğu kişilerin haberin üst kısmına hemen ilave edeceğiz. Böylece bir liste oluşturacağız. Seçimin kalbi Akkuşluların kalbinde atacak. Akkuşluların düşüncesi ile atacak.

Ben Milletvekili Aday Adayı olmak istiyorum diyen kişilere ise sesleniyoruz. Bende Akkuşlu bir kardeşiniz olarak şu ilden Milletvekili aday adayı olmak istiyorum. Desteğinize ihtiyacım var diyenler varsa lütfen sizlerde adınızı ve soyadınızı vede düşüncelerinizi yazınız.

Haberin altına yazılan Milletvekili Aday Adayı kişilerin isimlerinden bir liste oluşturacağız. Fikirleri paylaşacağız.

Lütfen, düşüncelerinizi yazarken, kişilere ve kurumlara hakaret olmasın, Aile fertleri konunun dışında kalsın. Akkuşlu Akkuşluyu sıkıntıya sokmasın. Bu sayfada siyaset yapmayacağız. Haberin ağırlıklı konusu Akkuş'un yetiştirdiği değerlerin hedeflarini büyütüp Milletvekili gibi bir göreve talip olma cesareti gösterdikleri için onları parti farkı gözükmeden motive etmektir.

TBMM Gitme düşüncesinde olan Akkuşlu siyasilerin inanın sizin düşüncelerinize ihtiyacı var. Değerli fikirlerinizi yazmaktan kaçınmayın.

NOT: Haberin yorum kısmına adını ve soyadını yazarak düşüncesini yazanların, Milletvekili olarak görmek istedikleri kişilerin adlarını yazmaları halinde üsteki listeye dahil edeceğiz. Bu nedenle konu hakkında herhangi bir farklılık ve düzeltilmesi gereken kısımlar olursa yorum kısmına lütfen yazınız.

Related Articles

10 YORUMLAR

 1. Herkes millet vekili adayı olamaz Akkuş dan akıllı biri çıksın destekleyelim hep beraber parti gözetmeksizin geçen seçim sansını deneyenler bir daha ortaya çıkmasınlar

 2. SİTE YÖNETİMİ AHMET DEMİR DOGRU TEŞHİS DESTEKLİYORUM….MUSTAFA HAMARAT ICIN NELER YAPTIYSAK AHMET DEMİR İÇİN DAHA FAZLASINI YAPALIM

 3. hepınızı saygıyla selamlıyorum bızler nıye en ufak meselede bırbırımızı son derecede elestırmektense akkus ıcın neyapılması gerekır nerde ve zamanı nasıl olur dıye hep beraber ıstısare etsek nasıl olur akkus bızım memleketımızdır ve turkıyenın her yerın de oturan hemserılerımız vardır ınsaallah bu sefer akkuslu olarak ankaraya mıllet vekılı gondermeyı arzu edıyor hepınıze saygılar sunuyorum

 4. ŞUNU HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYALIM, HERKES YÖRESİNDEN, DOĞUP BÜYÜDÜĞÜ MEMLEKETİNDEN MECLİSE YADA BROKRASİYE BİRÇOK İNSANIN GİTMESİNİ ARZULAMAK KADAR DOĞAL BİR ŞEY ASLA OLAMAZ. ANCAK BU HAYKIRIŞLARIN KONTROLLÜ OLMASI GEREKTİĞİNİ BEN ANLATMAK İSTEDİM. SANIRIM BUNDA PROBLEM OLMASA GEREK. ŞİMDİ GELELİM İŞİN GERÇEKÇİ YANINA AYAĞIMIZ YERE BASARAK HAREKET EDERSEK SONUÇ DAHA KOLAYDIR. UÇARAK GİDERSEK SONUÇ ALMAMIZ MİLYONDA BİR İHTİMALDİR. AYRICA MESELEYE BİRAZCIKTA İL YANİ ORDU BAZINDA 81 İL DİYE BAKILIRSA SANIRIM AZ DAHA GERÇEKÇİ BİR İSTEK OLUR VE SONUÇ ALMA OLASILIĞIMIZ ARTAR. DEMOKRATİK DÜZENDE HER BİREYİN ADAY OLMA İSTEĞİNİ İZHARDAN,, BUNU BİRİLERİNİN İSTEMESİNDEN DAHA DOĞAL NE OLABİLİR BEN SİZLERİ ANLIYORUM VE EN AZ SİZLER KADAR BU İSTEKLERİNİZDE YANINIZDAYIM AMA AMAÇ SONUÇ ALMAKSA, BİRAZ DAHA GERÇEKÇİ BİRAZ DAHA YERE BASARAK GİTMEK SONUCA DAHA YAKIN DURMAKTIR. HİÇBİR ZAMAN KONJÖKTÜRÜ UNUTMAMALIYIZ. BELKİDE ANKARA İSTANBUL İÇİN ORDULU YADA AKKUŞLU BAŞKA BİR İSİM DÜŞÜNÜYOR OLAMAZMI? BUNLAR MEVCUT KONJÖKTÜTÜN GETİRMESİ OLASI DURUMLARDIR. OLMASI YÜKSEK İHTİMAL OLAN BİRİLERİ VARSAKİ İLLAKİ VARDIR, BU ÇALIŞMALARLA O X ŞAHISLARIN DA AYAĞINI BALTALAMIŞ OLMAYALIM DAHA AÇIKÇASI OLMASI MUHAL OLAN DUALARA FAZLA AMİN DEMEK BİZİ İLERİYE DEĞİL GERİLERE ATAR KORKUSUNDAYIM. BİLMEM BİRŞEYLER ANLATABİLDİMMİ? YOKSA AKKUŞLU HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR BUNU ZAMNAN ZAMAN DİLE GETİRDİĞİMİ EN İYİ BİLENLERDENSİNİZ SANIRIM. TEMSİLİMİZ ELBETTE HER ALANDA OLMAK ZORUNDADIR. BUNU İSTEMEKTE AKKUŞLU OLARAK BİZLERİN ÇOK DOĞAL HAKKIDIR . ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN VE HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN. SAYGILAR BAŞARILAR.

 5. sayın efiloğlu, bence geç bile kalındı,sayın ahmet demir istanbul’dan,sayın akkuş belediye başkan adayı mustafa ismail efiloğlu’da akkuşdan niçin aday olmasınlar ki.biz akkuşun en kalabalık köyü kertboğazlı ve koçcuzazlılar ismail hocayı milletmebusu görmeyi arzu ederiz

 6. SEVGİLİ KARDEŞLERİM ŞİMDİDEN BİRİLERİ KENDİNİ ,YADA BİR BAŞKALARI HERHANGİ BİR STK YAHUTTA TEMSİLCİSİ BİRİLERİNİN İSMİNİ BU GÜNDEN TELAFFUZA BAŞLAMIŞSA , BİLİNİZ VE İNANINIZ Kİ, O ŞAHIS ( X Y Z )FARKETMEZ,HARCANMAYA YADA BİRİLERİNİN HARCAMA SÜRECİNE ŞİMDİDEN GİRMİŞ DEMEKTİR.BÜYÜK DÜŞÜNMEK GÜZELDİR,ANCAK KONTROLSÜZ BÜYÜK DÜŞÜNMEK İSE , İNSAN KIYMA MAKİNASI GİBİDİR.HERKESİN GÖNLÜNDEN BİRÇOK ŞEY GEÇEBİLİR ANCAK, BUNUN ZAMANSIZ VE MEKANSIZ İZHARI HER ZAMAN ZARAR GETİRDİĞİ BİLİNMELİDİR.TENZİHEN SÖYLEMEK VE ÖNERMEK İSTERİMKİ, ‘ SÖZLERİN YERİNİ BULMASI DÖRT ŞARTA BAĞLIDIR

  (1. SÖZÜN DEĞERİ 2. SÖZÜN SÖYLEYENİ 3. SÖZÜN MUHATABI 4. SÖYLENDİĞİ ZAMAN VE ZEMİN )İŞTE BU HAKİKATLER IŞIĞINDA MÜCADELE VERİLİRSE , SONUÇ ALINIR ,KİMSECİKLER KİMSECİKLERİ YIPRATMAMIŞ OLUR DİYORUM ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN TEMENNİ EDİYORUM,SAYGILAR SUNUYORUM.

  Site Yönetimi: Sayın EFİLOĞLU sözlerinize katılıyoruz. Ancak eğer haberi oluşturan olarak bizlere hitaben yazılmış ise musade ederseniz bir kaç kelime yazmak isteriz.
  Biz büyük düşünmüşsek, biz 81 ilden 81 Akkuşlu Milletvekili demişsek bunu ezbere yazmadık. Ama bu cümleleri 5 sene önce kaleme alsaydık. Siz sonuna kadar haklı çıkardınız. Bizim 12 senedir yaptığımız gözlemler, kendini yetiştirmek için çırpınan Akkuşluları görmek, Akkuş’un yetiştirdiği kişiler sayfasınının her geçen gün yeni birilerini ilave etmek. Yaptığımız görüşmeler ve araştırmalar bizi şunu göstermiştir. 1350 Rakımdan aldığı zirve duygusu, bazılarının dediği gibi kuş uçmaz kervan geçmez Akkuş ve Köylerinden binbir zorlukla hayatını devam ettiren Dedelerin, ninelerin, babalarının anaların yetiştirdiği Akkuş’un kınalı kuzuları, Akkuş yiğitleri, Akkuş’un eli kınalı bayanları, Son yıllarda dünyaya haykırmaya başladı. Biz Akkuşlular olarak kendimizi yetiştirdik. Tahsil dersen alası var. Yabancı dile dersen alası var. Doktor dersen alası var. Teknik konularda dersen alası var. EFİLOĞLU aldanma, Akkuşlular gemileri yaktılar ve artık Ülkenin yönetilmesinde söz sahibi olmak istiyorlar. Bürokraside yerlerini almak istiyorlar. Bunu site yönetimi olarak bizler gördük. Öğrendik. Araştırdık ve o haberi kaleme aldık. YETER ARTIK ALLAH AŞKINA YETER ARTIK, YUKARIDA SAYDIĞIMIZ MEVKİLERE ATANMAK İÇİN AKKUŞLULARIN NEYİ EKSİK KARDEŞİM. Bu mevkileri herkes babasının evinden mi getirdi. Akkuşlu kardeşlerim bay ve bayanı ile geri durmak yok. Karamsarlığa kapılmak yok. Dik duracağız. Kendimizi dahada çok dahada çok yetiştireceğiz.

 7. Yaptığım yorumu tırpanladığınız için teşekkür ediyorum. Nekadar haklı olduğumu şeksiz, şüphesiz anlamış oldum.
  Ahmet DEMİR İstanbuldan aday değil, aday adayı olmuştur.Bunu bir düzeltelim.
  Siyasette herkes aday olmak için aday adayı olmaz. aday adayı olursan aday adayı olduğun partinin siyasi rantından da istifade edersin.Ahmet DDEMİR için söylemiyorum ancak;İktidar partilerinin aday adaylarının

 8. Nekadar komik, nekadar ciddiyeten uzak.Ama nekadar da acı. insanın içi acıyor. Siz site yönetimi; Akkuşlunun Ordudan aday olmasını önermeniz gerekirken adamı istanbul adayı yaptınız. Tabi haklısınız ordu adayı yapında …………………………………………………………..
  Site Yönetimi: Siz bir önceki seçimlerde Ahmet beyin İstanbul’dan Milletvekili Adayı olduğunu biliyormusunuz. Ordu ilinden çıkacak Vekil sayısı 6 adet biz derdimiz 81 ilden bir tane Akkuşlu Aday yani en az 81 tane Akkuşu Vekili TBMM görmek istiyoruz. Siz daha Ordu ilinden dışarı çıkamamışsınız. Büyük düşünün kaldı sizi sizde bu fikirleri benimsediğiniz için yorum yapmışsınız. Teşekkür ederiz. Madem ne kadar komik ve ciddi bulmuyorsunuz neden yorum yazdınız. Ne olur artık bu sitenin neler yapmak istediğini büyük düşündüğünü ve kısır çekişmelere girmek istemediğini anlayın. Birde siz başkalarının fikirleri üzerinden yorum yapmayı uygun görmüşsünüz birde Erdinç GÖK’ün düşüncelerini alalım. Haberimizi bir kez ön yargısız ve tarafsız bir gözle okuyun sonra kafanızda analiz edin ve yorumunuzu ondan sonra yapın. Ayrıca bir partide takılıp kalmayın TBMM’ne girebilecek her partiden Milletvekili adayı olacak Akkuşluları bekliyoruz. Tek pencereden bakmayı bırakın artık. Açın ufkunuzu sağlıkla kalın

 9. bende istanbul’da oturuyorum akkus seferli beldesınde dogup buyudum yardımlarınızı beklıyorum bagımsız mıllet vekılı adayı mahmut filiz

 10. Site Yönetimi Olarak bir sayfa açtık. 2011 yılı Haziran ayında yapılacak Milletvekili Seçimlerinde Aday Olacak Akkuşluların İsimlerini gerek aday olanlarını yazmalarını gerek ise Akkuşluların kimleri TBMM göndermek istiyorlar gönlündeki kişileri yazmalarını istedik. Neden böyle bir çalışma yaptık. Seçimlere yakın kişiler fırsat buldukça gerek sokakta gerek toplantılarda gerek ise bir şekilde bir konu içinde görüşlerini yazıyor. Sonra bu yazılanlar bir arada olmadığı için bize göre gerekli verim alınmıyor. İşte bunu daha düzgün yapmak için ve fikirlerin hepsinin bir sayfada gözükmesi için bir sayfa açtık. Lütfen görüşlerinizi yazınız.

  Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi olarak, İlk Akkuşlu Milletvekili Adayını açıklıyoruz. Gönlümüzden geçen kişi İstanbul Milletvekili Adayı Ahmet DEMİR, Ahmet DEMİR aynı zamanda sitemizin İstanbul Temsilcisidir. Şu anda Sultanbeyli Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Ahmet Bey için İstanbul gönlümüzden geçiyor ama kendisi farklı il yada Ordu için bir düşüncesi varsa bu fikrine de saygı duyarız.

  Peki Siz değerli Akkuşlular sizin gönlünüzden geçen isimler hangileri 81 il için geçerli bu düşünce ama konumuz sadece Aday Olan Akkuşlular içindir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar