17 Nisan 2024 Çar

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AKKUŞLU MUSTAFA HAMARAT, ÜNYE İLÇESİNDE MUHTARLAR İLE TOPLANTI YAPTI

Hamarat

"Makam için değil

hizmet için adayım”

AK Partiden milletvekili aday adayı Av. Mustafa Hamarat, muhtarlarla düzenlediği tanışma yemeğindeki konuşmasında, mevki-makam için değil, halka hizmet için aday olduğunu, kaydederek, “Eğer görev verilirse 24 saat halkımın hizmetinde bir milletvekili olacağım” dedi.

İskele Restorant’ta, Ünye Muhtarlar Derneği Başkanı Osman Sarıkahraman ve Dernek Üyesi muhtarlarla tanışma yemeğinde bir araya gelen AK Parti’den milletvekili aday adayı Av. Mustafa Hamarat, milletvekili olarak görev verildiği takdirde yapacaklarını anlattı.
 

Konuşmasında, tek ve asıl amacının halka hizmet olduğunu vurgulayan Hamarat, “Makam ve mevki yapmak için aday olmadım, sizlere hizmet için aday oldum. Bana sizlerin dostluğu lazım” dedi.

 

Muhtarlar Derneği Başkanı Osman Sarıkahraman’ın gecedeki konuşmasında söylediği, “Akçayı geçene kadar değil, hizmet bitene kadar yanımızda olun” sözlerini  
 

 “Akçay meselesine gelince, muhtarımızın dediği doğrudur, ama ben hizmetin nasıl yapıldığını siz muhtarlardan daha iyi bilemem, çünkü sizler bu hizmeti bire bir yaşayanlarsınız, gariban olan da size geliyor, zengin olan da sizi soruyor. Bundan dolayıdır ki sizler çok önemli kişilersiniz. Dolayısıyla, şahsıma görev verildiği takdirde, sizlerle Akçay’ı geçene kadar değil, bütün hizmetleri birlikte gerçekleştirmek üzere çalışacağım” şeklinde konuştu. Av. Mustafa Hamarat, “Bu görev bana verilsin, yada verilmesin, hangi düşüncede olursanız olun Akçay’dan geçsem dahi aklım ve fikrim hep sizinle olacaktır, bunu böyle bilmenizi istiyorum. Bir de şunu çok iyi bilmenizi ve bir yere yazmanızı istiyorum, eğer bu görev bize düşerse, Ankara’da benim yerim sizin yeriniz, sizin makamınız, sizin odanızdır” dedi. 29 Mayıs 2007 Haber Kaynağı: Şirin Ünye Gazetesi

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar