24 Mart 2023 Cum

Meyvalı Köyü İspenli Köprüsü Ne Zaman Araç Trafiğine Açılacak?

Köprü yapıldı. Ancak İnsanlarımız köprüden araçları ile geçemiyorlar. Köylüler sabırsızlıkla köprüden aaçla geçmeyi beklemektedirler.

Sample Image

MEYVALI KÖYÜ

İSPENLİ KÖPRÜSÜ

İNŞAATI TAMAMLANDI

ANCAK HENÜZ ARAÇ TRAFİĞİNE AÇILAMADI

Köprü tamamlamdı. Ancak, Köprünün her iki baş tarafının acilen doldurularak, köprünün acilen hizmete açılması beklenilmektedir.

Bilindiği üzere Ceyhanlı, Külekçili ve Meyvalı Köylüleri Sakinleri Akkuş Merkeze, Ceyhanlı-Çukurköy yolunu kullanarak ulaşımlarını sağlıyorlardı. Kışın sık sık kar yağışından kapanan yayla mevkiğinde, araçlar kara saplanmaktaydı.

Şimdi ise kapandığı pek görülmeyen İspenli-Sevkili-Cingili-Ormancık-Çaldere-Akkuş Yolunu kullanmak istedikleri halde, köprü başları doldurulmadığı ve araç trafiğine açılmadığı için, bu yol güzergahını 3 köyün sakinleri kullanamamaktadır.

Yapılan köprü hizmet için yapıldı ise, İnsanların kullanması için yapıldı ise, Neden köprü hizmete açılmıyor. Konu ile ilgili olarak Akkuş Kaymakamlığımızın gereken önemi göstererek, ve güzel bir törenle köprüyü hizmete açmasını acilen bekliyoruz.

Köprünün yapımında emeğe geçenlere çok teşekkür ediyoruz.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Fotoğrafları Sitemize gönderen Sitemiz Meyvalı Köyü Muhabiri

Dursun TAVŞANCI’YA Çok Teşekkür Ederiz.

 

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. Kıymetli hemşerilerim çok mutluyum.Niçinmi? Yapılan hizmet için ve en önemlisi hemen yapıldığı için.Önceleri köprü yapımı değil 2 ay 2 senede yapılmazdı.Nereden nereye değilmi.Emeği geçenlere teşekkür ederim.Dursun tavşancıya ayrıyeten teşekkür ederim.Hem köprüyü hem köyümün karlı resmini gördüm. Tekrar hayırlı olsun.

  2. Saygı değer hemşerilerim bir cenaze nedeniyle köye gitmiştim.zor kış şartlarında yılmadan üşenmeden sizler için gittim köprünün resimlerini çektim ve sağolsun sitemizde hemen yayına verdi.değerli hemşerilerim köprümüz çok güzel olmuş yanlız ne gariptirki köprünün baş taraflarının dolgusu hiç yapılmamış 15 aralık 20008 günü özel idareden bir kepçe.bir kamyon gelmiş.şu havada çakıllar donmuş dolgu yapamayız diye geri gitmişler köylümüzün sevinci kursağında kalmış.buradan kaymakam beyimizden ve akkuş özel idare müdürümüzden ricada bulunuyoruz.önümüz kış mevsimi bir an önce köprümüzün yaya ve taşıt geçişine açılmasını önemle arz ederiz SAYGILARIMLA..akkuş internet sitesi meyvalı köyü muhabiri dursun TAVŞANCI..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar