7 Haziran 2023 Çar

Meyvalı Köyü İspenli Köprüsü Açılışını Sayın Vekilimiz HAMARAT’ın Yapması Bekleniyor

Sayın Vekilimi Yurdumuzun Bir Çok İlçesinde Son Günlerde Milletvekillerimizin Bir Çok Açılışları Yaptıklarını Görüyoruz. Sizden de Meyvalı Köyü İspenli Köprüsünün Açılışını Yapmanızı Bekliyoruz.

ORDU MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN MUSTAFA HAMARAT’IN

MEYVALI KÖYÜ İSPENLİ KÖPRÜSÜNÜN

AÇILIŞINI YAPMASINI BEKLİYORUZ

4 Ay Önce Yapımı Tamamlanan Meyvalı Köyü İspenli Köprüsü Henüz Hizmete Açılmadı. Sayın Vekilim Sizlerin Bu köprüyü hizmete açmanızı bekliyoruz. Ordu Özel İdare Bütçesinden yapılan köprü, baş kısımları doldurulmadığı için 4 aydır bekliyor. Köprüyü hizmete açmak sizlere nasip olsun.

Bölge Vekilimizin, Akkuşlu Vekilimizin, Partisinin İktidarda olduğu dönemde yapılan köprünün, açılışını yapmak daha güzel anlam katacaktır.

Site Yönetimi olarak, Köprünün hizmete açılma, kurdele kesme törenininden görüntüleri ve köylülerin köprüden geçişlerini gösteren fotoğrafları haber yapmak bizlere nasip olsun.

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. meyveli köyüne yapılan köprünün bir an önce acılmasını isteyoruz sayın mustafa hamaratın hazır akkuşa gelmişken bu açılışı yapmasını bekliyoruz temennimizde budur sevgi ve saygılarımızla

  2. Ordu millet vekilimiz sayın mustafa HAMARATIN akkuşa ziyarete gelceğini duydum çok sevindim.neden derseniz? 4 ay önce yapımı tamamlanan köprümüz malesef başları doldurulup hizmete açılamadı.4 aydan beri müracat etmediğimiz kurum kalmadı.sayın vekilimiz size rica ediyoruz gelmişken köprümüzü faaliyete geçirtip hizmete açarsanız köylümüz sizi ömür boyu unutmayacaktır.bu köprü sizin bir eseriniz olarak kalacaktır.mağdur olan köylülerimizde rahat rahat ulaşımını sağlayacaktır.A.İ.S meyvalı köyü muhabiri SAYGILARIMLA…….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar