4 Aralık 2022 Paz

Metin FEYZİOĞLU Akkuşluların Düğüne Katıldı. Eda ve Taha’nın Nikah Şahitliğini Yaptı.

Metin FEYZİOĞLU

Akkuşluların Düğüne Katıldı.

Eda ve Taha’nın Nikah Şahitliğini Yaptı.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu; Ordu Akkuşlu ve Kayserili Ailelerin Düğüne Katıldı. Eda ve Taha’nın nikah şahitliğini yaptı.

29 Ağustos 2019 günü Ankara Çankaya’da Düğün ve Kına Merasimi olan Eda ve Taha’nın düğününe katılan FEYZİOĞLU; genç çiftlerin nikah şahitliğini yaptı. Evlenme cüzdanına Akkuşlu Eda Geline veren FEYZİOĞLU; Yeni Evli çiftlere tavsiyelerde bulundu. Düğün salonundaki coşku ve kalabalığını görüp birde oynayanların sahneyi doldurmalarını görünce. “Maşallah çok güzel kalabalık ve coşku dolu bir düğün. Herkes neşeli böyle bir düğüne katıldığım ve nikah şahidi olduğum için kendimi çok şanlı hissediyorum dedi.

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi olarak; Sitemiz yapımcılarından İhsan ÇAM’ın kız kardeşinin kızı Eda’nın düğünü katıldık. Gerek Ankara’da gerek ise Kayseri’de çok güzel düğünler oldu. Genç çiftlere mutluluklar diliyoruz. Allah mutluluklarını daim etsin.

Düğüne Belediye Başkanlığı Seçimlerinde Akkuş Belediye Başkanlığına adaylığını koyan Bayram GÖRÜR, Tapu Müdürü Mürsel AKMAN, Tarım Bakanlığı Şube Müdürü Salih KAYA, Çankaya Belediye Meclis Üyesi Dursun ÇAM, Ziraat Bankası Müdürü F. DOĞAN, Yeşil Akkuş İnternet Sitesi Onursal Başkanı Tahsin AKKAYA, Çukurköy Dernek Başkanı Yunus YILDIRIM ve Yönetimi, Çavdarköy Dernek Yönetimi, Zonguldak Akkuşlular Dernek Yönetimi, Cumhuriyet Savcısı, Sakarya Üniversitesi Doktora Öğrencisi Araştırma Görevlisi S.ÇAM, Düğün sahiplerinin yakınları-Arkadaşları, sevdikleri, Köylüleri Çukurköylüler, Çavdarköylüler, Kuşçulu Köylüleri, Meyvalı Köylüleri, Ketendere Köylüleri, Ankara Adliyesi Personeli, Ankara Batı Adliyesi Personeli, Bir çok kamu kurumundan bürokratlar ve çalışanlar düğüne katıldılar. Seyranbağları İlköğretim Okulu Emekli Öğretmenleri, Emniyet Personeli, Esnaflar, Zonguldak, Ünye, Sakarya, Kayseri, Düzce ve Ordu ilinden bir çok kişiler düğüne iştirak ettiler.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar