22 Eylül 2023 Cum

Merkezi İstanbul’da Bulunan Ceyhanlı Köyü Derneğinden, Ankara’da Kurulu Bulunan ve Pazar Günü Genel Kurul Toplantısı Yapılacak Olan Akkuş Derneğine Mesaj

Temsilini üstlendiğiniz topluluğa hizmet yolunda üstün başarılar diliyoruz. 

Merkezi İstanbul'da Bulunan

Ceyhanlı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden,

Ankara'da Kurulu Bulunan ve

Pazar Günü Genel Kurul Toplantısı Yapılacak Olan

Akkuş Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine Mesaj

01.01.2012 Pazar günü ANKARA ‘da yapılacak olan  AKKUŞ KÖYLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ  OLAĞAN GENEL KURULU dolayısı ile   tüm akkuşlu hemşerilerimizi; dernek üyelerini, birlik ve beraberliklerinden ötürü kutluyor, bu birlik ve beraberliklerinin sonsuza dek artarak devam etmesini diliyor, yeni yıllarını en içten dilek ve temennilerimizle kutluyoruz.

Yapacağınız seçimlerin temsil ettiğiniz topluluğa yakışır saygınlıkta geçeceğini ümit ediyor, Şimdiden yapacağınız seçim sonucunda oluşacak dernek yönetim ve denetim organlarınızı tebrik ediyor, temsilini üstlendiğiniz topluluğa hizmet yolunda üstün başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla.

CEYHANLI KÖYÜ

YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU

www.ceyhanli.com

dernek@ceyhanli.com

ceyhanlikoyudernek@hotmail.com

Related Articles

1 Yorum

  1. DEĞERLİ HEMŞERİLERİM.ANKARA’DAKİ AKKUŞ DERNEĞİNİNİN 3 YILDA BİR SEÇİMİ OLUYOR.FAKAT NE HİKMETTENSE BU SEÇİM HABERLERİNİ VE SEÇİM DUYURUSUNU .AKKUŞUN BİR SÜRÜ İNTERNET SİTELERİ VE DERNEKLERİ VAR.HİÇ BİRİDE NE BAŞARILAR DİLİYOR NEDE DUYURU YAPIYORLAR.BENDE DÜŞÜNÜYORUM.ACABA BURDA SUÇLU KİM? DERNEK YÖNETİMİ Mİ YOKSA İNTERNET SİTELERİ VE DERNEKLERMİ…İSTANBULDAKİ CEYHANLI KÖYÜ DERNEĞİNE. DUYARLI DAVRANIŞINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. PAZAR GÜNÜ OLACAK OLAN SEÇİMİN DERNEĞİMİZE VE AKKUŞLUMUZA HAYIRLI OLMASINI YÜCE MEVLADAN NİYAZ EDERİM..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar