25.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

15 Yorumlar

 1. EROL EFE

  Sn. Aslan YILMAZ

  Teksil değil, Tekstil
  Sılagan değil, Slogan
  Sekleter değil, Sekreter
  Mütayit değil, Müteahhit
  Bürosül değil, Büroşür
  Yüttürma değil, Yutturma

  Siz önce türkçe konuşmayı ve yazmayı öğrenin. Bu tür eleştirilerinizi yaparken yanınınızda Türkçe Sözlük bulundurun.

  Yanıt
 2. SEMRA GÜLBÜZ

  AKKUŞ’TA ÇOK İŞLER YAPILDIĞINI YAZMIŞSINIZ NEDEN BİZ BUNLARI FARK ETMİYORUZ PEKİ SAYIN BAŞKAN’A SORUYORUM KAÇ KİŞİYE İŞ OLANAĞI VERMİŞ, HALEN NEDEN GENÇLERİMİZ VE GENÇ KIZLARIMIZ ÇOĞUNLUĞU İŞSİZDİR.SAĞI SOLU KAZMAKLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI OLUNMUYOR BUDA HİZMET İYİ HİZMET YAPMAK ANLAMINA GELMEZ İKİ BİNA DİKMEKLE BELEDİYE İŞ YAPMIŞDA OLMAZ. 52 AYDA 52 HİZMETTE AYNI BİNA İÇİNDE YAPILAN İŞLERDİR.KİME EKMEK KAPISI OLMUŞ PEKİ BU YAPILAN İŞLER. AKKUŞ’A İKİ BEDEN BÜYÜKSÜN BAŞKANIM DİYENLEREDE SORUYORUM NE ÖZELLİĞİ VAR ORDAKİ HALKTAN SAYIN BAŞKANIZIN.İNSANLAR ARTIK DAHA BİLİNÇLİ AKKUŞ’TA HİÇBİR GELİŞME OLMADIĞINI HEPİMİZ GELİP GÖRÜYORUZ SADECE TEK FARK SANAYİ SİTESİNİN ŞEHİR MEZKEZİNE KURULDUĞU GÖREBİLİYORUZ BUDA Bİ FACİYE TABİKİ TÜRKİYE’NİN HİÇBİR YERİNDE SANAYİ SİTESİ ŞEHİR MERKEZİNDE DEĞİL BU BİZİM ORAYA ÖZGÜ OLSA GEREK.TÜRKİYE’ NİN BAŞINDAKİ PARTİNİN BELEDİYE BAŞKANI OLUCAKSIN VE AKKUŞ’A HİZMET GETİREMEYECEKSİN

  Yanıt
 3. ÖZ AKKUŞ,LU

  SAYIN AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANI LÜTFİ EFİL BEYEDE HAYIRLI OLSUN DİYORUM GÜL AİLESİ ADINA BAŞARILAR DİLİYORUM VE HİZMETLERİNİNDE DEVAMINI DİLİYORUM VE SAMSUNDAN GÜL AİLESİ ADINA HERKESE SELAM

  Yanıt
 4. ahmet ışık

  hayırlı olması dileğiyle

  Yanıt
 5. celal

  NE DİYELİM HAYIRLI OLSUN AKKUŞ İÇİN

  Yanıt
 6. orhan güngör

  yeniden aday olmanıza çok sevindim.akkuşa ve akkuşlulara hayırlı olsun

  Yanıt
 7. ilhan çöpoğlu

  akkuş kurtboğaz köyündenim ist bir kamu kuruluşunda çalışıyorum … yaz tatillerimi akkuşta köyümde geçiriyorum akkuş a nice balediye başkanları gelmiştir..zaten bişe yapamıyoruz olanaklar kısıtlı. bel ki birisin bir tuvalete gidesi gelirmi diye düşünmezlermi acaba … ama derseniz ki millet zaten namaz kılmıyo bari tuvalete gitmek için bi camiyi görsünler mi dersiniz camide tuvalet var ya bilemiyorum .

  Yanıt
 8. akkuşlu

  Şahsen tanımadığım Arslan Adlı arkadaşa …….

  Site Yönetimi: Bir eleştiri yapacak isek ve önerilerimizi ifade edecek isek adımızı ve soyadımızı yazacağız. Karşınızdaki kişi adını ve soyadını yazmış ise siz yazmazsanız bu adaletli olmaz değilmi?

  Yanıt
 9. ARSLAN YILMAZ

  SAYIN LÜTFİ EFİL BEYE BURDAN SORUYORUM NE KALDI SATILACAK BİR TEKSİL BİNASI KALDI ODA SİZİN İKİNCİ DÖNEMİNİZE DENKGELECEĞİNİ DÜŞÜNREK GELİYORSANIZ COK AYIP EDİYORSUNUZ LÜTFEN BİRSEYLER YAPIN ARTIK SATMAKTAN VAZ GECİN O BİNAYIDA SATARSANIZ AKKUŞTA TEKSİLDEN EKMEK YİYEN GENCLERE YAZIK OLUR BAKANDAN SÖZ EDİYORSUNUZ GENEL SEKLETERDEN SÖZ EDİYOSUNUZ ARANIZ OKADAR İYİDE NEDEN AKKUŞSA DEVLETTEN YARDIM ALARAK BİRSEYLER YAPMIYOSUNUZ LUTFİ BEY ARTIK GİDİN AKKUŞSUN KADERİYLE OYNAMAKTAN VAZ GECİN EĞER BELEDİYE BAŞKANLIĞNA TEKRAR ADAY OLACAKSANIZ SILAGANINIZ SATILIK AKKUŞ VAR DİYE OLSUN SİZ AKKUŞLUSUNUZ AKKUŞU SATMAYALIM AKKUŞ BİZİM CANIMIZ KANIMIZ SİZDE AKKUŞUN EVLADISINIZ SİZİN ÖZEL AMACLARINIZA KULLANACAK AKKUŞ YOK ARTIK ELİNİ VİÇDANINA KOY VE AKKUŞA BİR İYİLİK YAP 52 AYDA 52 HİZMET DEME ONA 52 AYDA 52 MÜTAYİTLİK DE CÜNKÜ YAPTIKLARINIDA SATTIN VE 49 TANE OLAN BÜROSÜLDEKİ HİZMETİ 52 TANE DİYE MİLLETE YÜTTÜRMA SEN REKLAMINI GİT BAŞKA YERDE YAP …. YAPTIĞIN VİLLANDA YAŞA ELİNİ VİCDANINA KOY VE GİT

  SİTE YÖNETİMİ: Lütfen yazılarınızda hakaret olmasın, ispatı mümkün olmayan yazılarınızı buraya yazmayın. Haberlerin yorumlarına yazılar yazılardan yazan kişiler sorumludur.

  Yanıt
 10. yaşar efiloğlu

  TEK KELİMEYLE ŞUNU SÖYLEMELİYİM, HERNEKADAR BİRKAÇ GÖMLEK İLÇEDEN BÜYÜKTE OLSANIZ,SADECE İLÇEMİZİN İSTİKBALİ AÇISINDAN TEKRAREN ADAY OLDUĞUNUZU DUYMAK , SON ZAMANLARDA ALABİLECEĞİM BELKİ EN MUHTEŞEM HABER DİYE DÜŞÜNÜYORUM.BAŞARINIZA BAŞARI- DESTANINIZA DESTAN KATACAĞINIZDAN HİÇ ŞÜPHEM YOK HAYIRLI UĞURLU OLSUN,ALLAH UTANDIRMASIN- YANINIZDA OLDUĞUMUZU BİLİNİZ YETERLİ,BAŞARILAR DİLERKEN, YAKLAŞAN KURBAN BAYRAMININ, İLÇEMİZE ŞAHSINIZA, ÜLKEMİZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ NİYAZ EDERİM, SAYGILAR SUNARIM.

  Yanıt
 11. hasan GÜL

  HAYIRLI OLSUN MENMUN OLDUM YOLUN AÇIK OLSUN BAŞARILAR BAŞKAN.

  Yanıt
 12. ERDAL KORKMAZ

  BİZ SİZİ BIRAKMAYA HİÇ NİYETLİ DEĞİLİZ SONUNA KADAR YANINIZDAYIZ..
  Beklide akkuşta sizin adınıza en çok mutlu olanlardan birisiyim kararınızı sonuna kadar destekliyorum akkuşun sizin gibi değerli insanlara ihtiyacı var bizleri mum ışığına mahkûm etmeyin sizlerin sayesinde günümüz geleceğimiz aydınlandı şimdi rahat rahat uya bilirim
  Teşekkürler sayın başkanım hoş geldiniz..saygılarımla.Erdal KORKMAZ
  SEFERLİ .İNTERNET SİTESİ

  Yanıt
 13. KAYA IŞIK

  Başkanım tekrar adaylığınız hayırlı uğurlu olsun.Şimdiye kadar yapılan işler başarıyla imzanız adı altında yapılmıştır.Daha başarıların devamı için ve AKKUŞ için hayırlı olacağını düşüncesiyle başarıların devamı dilerim.Şansınız bol olsun.

  Yanıt
 14. MEHMET CÜREBAL

  Sayı Başkan tekrar aday olduğun için ve yola devam dediğin için seni kutluyorum.Hayırlı ve uğurlu olsun.yanınızdayız.
  Mehmet CÜREBAL/EMEKLİ BANKACI.

  Yanıt
 15. Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi

  Başkanım tekrar aday olmanıza çok sevindik.Hayırlı uğurlu olsun. Şimdiye kadar yapılan çalışmaların üzerine ilaveler yaparak daha da başarılı hizmetlere imza atacağınıza inanıyoruz. Seçimlerden sonra kısmet olup, tekrar Belediye Başkanı olmanız durumunda sizden ricamız. Bilinenler dışında, Akkuş ilçesinin Beldeleri ve köyleri ile daha çok istişare içinde olmanız ve hizmetlerin gelmesi için belde ve köylere de yardımcı olmanızı arzu ederiz. Biz site yönetimi olarak, Salman yolu için Ankara’ya geldiğiniz gibi, bir çok projede de aynı birlik ve beraberlik içinde olmasını istiyoruz. Akkuş Meslek Yüksek Okulu için, Akkuş Bir bütün olarak Valilik Makamına gidilseydi, Belde Yollarının Asfaltlı yol olması için aynı birlik ve beraberlik içinde olunup, vekiller ile ve Özel İdare ile sık sık görüşülseydi sanki daha farklı olurdu gibi düşünüyoruz. Biz Akkuş ve belde Belediye Başkanlarını el ele görmek istiyoruz. Bu şekilde çekilen resim varsa yayınlamak isteriz. Allah gönlünüze göre versin. Şansınız bol olmasını. Tekrar Hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ