2 Aralık 2023 Cts

İlçemizden Şehidimizi Uğurlarken Karelere Yansıyan Görüntüler

İlçemizde birlik ve beraberliğinin göstergesi, AİS Muhabirimiz Gökhan DEMİR’in fotoğraf makinasından yansıyanlar.

Related Articles

12 YORUMLAR

  1. ben insanları anlamış değilim.şehit veriyoruz hala davullu zurnalı düğün yapıyolar.utanç verici birşey vecanileri kınıyorum fakat kınamakla elimize ne geçiyor anlamıyorum.3 oğlum var ve pisipisine ölsün istemiyorum.gerekirse kadınlarada askerlik hakkı verilsin ilk giden ben olurum ve benim gibi bir sürü bayan arkadaşlarımda aynı fikirdeler.artık kınamak ve lanet okumakla bir yere varılmayacağını anlasınlar lanet okumak değil onların kökünü kazımak istiyoruz.lütfen artık somut adımlar atalım lütfen.

  2. bu lanet terörün Allah belasını versin. adi herifler sizin analarınızı bacılarınızı bzim askerimiz polisimiz koruyo adiler.

  3. Şehidim!

    Sen bizim memleketimizi korurken şehit oldun ya gözün arkada kalmasın. Geride senin gibi yiğitçe mehmetçe savaşacak onbinlerce Mehmetçiğimiz var. Senden akan bir damla kan yerde kalmayacak. Ruhun şaad olsun.

  4. sayın başbakanım demekki davul zurna ile karşılamak çare değil..insana insan gibi muamele hayvana hayvan gibi muamele dicem ama köpek bile yemek yediği kaba pislemez miş…ama bu caniler hertürlü şiddete hayinliğe ve kalleşliğini bir kez daha gösterdiler..analar ağlamasın diyoruz.ancak anaların göz yaşları hiç dinmiyor.her geçen günde gözüken o ki dinmeyecek gibi..sayın başbakanım dışardan görüldüğü gibi değil hiç birşey acıyı tatmayan acı bilmez.sayın başbakanım sorun türk kürt değil sorun.bırakalım bunları.anaları daha çok ağlatmayalım kalleşliğe kalleşlikle cevap verelim herkesin anladığı bir dil vardır bu köpeklerin anldığı dilden konuşma zamanı gelmedimi sizce SAYIN BAŞBAKANIM.HACI EMİNLER ŞEHİT OLMASIN DAHA SAYINNNNNNNNN BAŞBAKANIMMMMMMM.

  5. Bir Akkuş’lu olarak çok üzüldüm. Böyle canice saldırıyı şiddetle kınıyorum. Allah cezalarını versin teröristlerin. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Ailesine Allah sabır versin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar