5 Aralık 2023 Sal

İlçemiz Kaymakamının Veda Yemeğine Milletvekili Mustafa HAMARAT ve Çok Sayıda Akkuşlu ile İlçemizdeki Kamu Kurumu İdarecileri Katıldı

Vekil HAMARAT, Kaymakam Murat SARI'ya Hediye Verdi.

 

 

 

AKKUŞ KAYMAKAMINA VEDA YEMEĞİ

 

                 2006 yılının Mart ayında Akkuş Kaymakamı olarak göreve başlayan ve üç buçuk yıldır Akkuş ilçesinde görev yapan Murat SARI’nın, Iğdır ili Tuzluca ilçesine atamasının yapılması nedeniyle 13/08/2010 Cuma günü veda yemeği verildi.

 

 

            Akkuş lisesi Kız Pansiyonu’nda verilen veda yemeğine; Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT, Akkuş İl Genel Meclisi üyeleri Mehmet DUMAN – Hamdi GÜL, AK PARTİ Akkuş ilçe Başkanı Halil ALTUN, Kızılelma Belde Belediye başkanı İsa DEMİRCİ, Salman Belde Belediye Başkanı Mehmet DEMİRCİ, Pelitliyatak Belde Belediye Başkanı Kader GÜMÜŞ, Seferli Belde Belediye Başkanı Muammer SÜTÇÜ, Çayıralan Belde Belediye Başkanı Metin İNCE, Köy muhtarları, Daire/Kurum Amirleri, Akkuşlu esnaflar ve kalabalık bir vatandaş grubu katıldı.

 

 

            Veda yemeği sonrası kısa bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KOCAKOÇ;  “Kaymakamımız Sayın Murat SARI ile birlikte üç buçuk yıldır birlikte çalışıyoruz. İlçemizin coğrafi olarak çok dağınık bir yerleşime sahip olmasına rağmen kaymakamımızın ziyaret etmediği köy, gitmediği mahalle kalmamıştır. Üç buçuk yıllık süre içerisinde ilçemize çok büyük hizmetleri olmuştur. Eğitim konusunda sürekli bizlere destek vermiş, hep yanımızda olmuştur. Son üç yıldır SBS’de yakaladığımız başarıda onun da emekleri vardır. Sayın Kaymakamımıza yeni görev yerinde de başarılarının devamını dilerim.” Dedi.

 

 

            Üç buçuk yıldır Akkuş’ta görev yapan Kaymakam Murat SARI ise yaptığı konuşmada; “ Üç buçuk yıldır Akkuşta Kaymakam olarak görev yapmaktayım. Burada çok güzel günler geçirdim. Artık bende kendimi Akkuşlu hissediyorum. Ailemizde de artık Akkuşlu biri var. Oğlum Akkuş doğumlu. Bizlerin en büyük çabası bizden öncekilerin yaptığı hizmet bayrağını daha yükseklere taşımaktır. Bunun için uğraştık. Bundan sonraki görev yerim Iğdır Tuzluca. Eğer yolunuz bir gün buraya düşerse kapım hepinize açıktır. Hepinizi bekliyorum.” Dedi.

 

 

            Daha sonra Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT Akkuş Kaymakamına yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek gecenin anısına bir hediye verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. değerli kaymakamımız sayın murat beye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. yeni gelecek olan değerli meslektaşına murat beyden aldığı bayrağı biraz daha zirveye taşıması ve murat beyede gittiği yerde başarılı olması dileklerimle bütün hemşehrilerimi saygı ile selamlıyorum

  2. düğencili köyü yokuşbaşı mahallesine su bağlanması ve mağduriyetimizin giderilmesini sağladığınız için yolumuzu yaptırdığınız için size saygılarımızı arz ediyor hayatta başarılar diliyoruz ayrıca tarla mahkemesi davasında ben ve kardeşlerime saygın ve sorun çözücü kararlı tutumları ve davranışları nedeniyle hakime hanım yengemize de saygılarımızı arz eder hayatta başarılar diler her ikinizede mutluluklar dileriz muharrem taşcı tuhan taşcı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar