17 Haziran 2024 Pts

İlçeler Yarışıyor Bilgi Yarışmasında Akkuşlu Öğrenciler Birinci Oldular

Tebrikler Akkuşlu Öğrenciler

İlçeler Yarışıyor Bilgi Yarışmasında

 Akkuşlu Öğrenciler Birinci Oldular

ETÜD MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ İKİZCEDE YARIŞTILAR

İkizce ETÜD Öğrenci Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından organize edilen ve 01/01/2011 Cumartesi günü sekizinci sınıf öğrencileri arasında yapılan İLÇELER YARIŞIYOR bilgi yarışmasında Akkuşlu öğrenciler birinci oldular.

İkizce ETÜD Öğrenci Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından organize edilen ve İlköğretim sekizinci sınıf öğrencileri arasında, İkizce Milli Eğitim Müdürlüğü ve İkizce İlçe Müftülüğünün katkılarıyla İkizce Lisesi Salonu’nda yapılan yarışmanın sponsorluğunu İkizce Belediyesi tarafından yapıldı. Yarışmaya ETÜD merkezi bulunan ilçeler katıldılar. 01/01/2010 Cumartesi günü saat 14:00’te başlayan yarışmada Akkuş ilçesini; Akkuş ETÜD Öğrenci Merkezinden Alper ALTUN, Sertan DEMİRCİ ve İsa EFİL temsil ettiler. Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Genel Kültürden 4’er soru olmak üzere toplam 24 sorunun sorulduğu yarışmada, 24 sorunun 22’sine doğru cevap veren Akkuşlu öğrenciler birinciliği elde ettiler. Oldukça çekişmeli geçen yarışmada heyecan oldukça yüksekti.

İkizce Lisesi Müdürlüğü Salonu’nda yapılan İlçeler yarışıyor bilgi yarışmasına; İkizce Belediye Başkanı Birol KAYGI, İlçe Müftüsü, İkizce İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet AZAKLI, Akkuş İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sedayi ALTUN, İkizce Lisesi Müdürü İsa GÜNEY, İkizce ETÜD Merkezi idareci ve öğretmenleri ile veliler katıldılar. İlk üçe girenlere çeşitli hediyelerin verildiği bilgi yarışmasında, birinci olan Akkuşlu öğrenciler birincilik ödülü hediyelerini İkizce Belediye Başkanı Birol KAYGI’dan aldılar.

Düzenlenen bu bilgi yarışmasında birinci olan Akkuşlu öğrencileri kutlar; tatil günü olmasına rağmen böyle bir etkinlik düzenleyen İkizce ETÜD Merkezi Müdürü Yusuf AKTAŞ ve öğretmenlerine teşekkür ederiz.

Related Articles

6 YORUMLAR

 1. şu anda 5.sensesini bitiriyor.aynı zamanda fedakarlıklarıyla ön plana çıkan esnafları sayesinde müstakil binasında eğitim-öğretime devam ediyor.merak eden herkese kapısı sonuna kadar açık.aynı zamanda bu başarı tesadüf değil.

 2. Tebrikler Alper, Sertan, İsa
  Başarılarınızı devamını diliyorum.Ayrıca Akkuş etüt merkezi öğretmenlerini de kutluyorum.emeğinize sağlık arkadaşlar.

 3. ilçemizde 5 yıldan bu yana hizmet veren etüd merkezinin açılmasına vesile olan eski belediye başkanı lütfi efil,milli eğitim yetkilileri ve dernek yöneticilerine teşekkür ederiz.

 4. EĞİTİM CAMİASININ GÜZİDE TEMSİLCİLERİNDEN OLAN SAYIN SEDAYİ ALTUN HOCAM VE EKİBİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER. İLÇEMİZİN İSMİNİ DİĞER İLÇELERDE,İLDE ,HATTA TÜRKİYE ÇAPINDA DİLE GETİRİLMESİNE VESİLE OLMANIZ HASEBİYLE SİZLERE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM, ÜZERİMİZE DÜŞEN BİR VAZİFE OLURSA YERİNE GTİRMEYE HAZIR OLDUĞUMU BİLMENİZİ İSTERİM.SAYGILARLA BAŞARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

 5. SİZ BİZİ ANLAMADINIZ’YA BİZ ONA YANIYORUZ….

  AKKUŞL’LU ÇOCUKLAR OKUMAKTAN BAŞKA ÇARELERİ

  OLMADIKLARINI ANLADILARDA

  BİZİM SİYASETÇİLER AKKUŞ’A MESLEK LİSESİ

  YAPILMASI GEREKTİĞİNİ ANLAYAMADILAR.

  BU BİRİNCİLİĞİ ONLARA ARMAĞAN ETMEK LAZIM.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar