30 Mayıs 2023 Sal

İlçedeki Parti İlçe Teşkilatlarından Haberler

Partilerin İlçe Teşkilatlarındaki İç Sorunlarını Sürekli Haber Yapmamızı Kimse Beklemesin

AKKUŞ İLÇESİNDEKİ SİYASİ PARTİ İLÇE TEŞKİLATLARINDAKİ

PARTİ İÇİ ÇEKİŞMELERİ

SÜREKLİ HABER YAPMAMIZI KİMSE BİZDEN BEKLEMESİN

Akkuş İnternet Sitesi, Akkuş ve Akkuşlulara hizmet sitesi, bu bağlamda sürekli aynı konudaki haberleri sık sık dile getirmek kimseye fayda sağlamayacaktır. Son günlerde Akkuş Ak Parti İlçe Teşkilatında meydana gelen istifa konularında haberler sitemize ulaşmaktadır. Bizde konu ile ilgili bir iki haber yaptık. Ancak halen haber yapmamız için haberler gelmektedir. Bu aşamadan sonra sürekli sitemiz ana sayfasında bir partinin iç meselesini gündeme getirmek site yönetimince uygun görülmemiştir.

Ancak, İnsanlar elbette bir çok konularda görüşlerini ifade edeceklerdir. Site Yönetimi olarak bu konudaki bilgileri ve söylenilmek istenilen konuları lütfen haberlerimizin altına yorum olarak ekleyebilirsiniz. Ayrıca sitemiz ziyaretçi defterine de yazabilirsiniz. Bir hatırlatmada bulunalım. Haberlerin altına yorum yazmanız için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Ziyaretçi defteri için üyelik şartına gerek yoktur. Buraya her zaman görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Önemli hatırlatma; Lütfen görüşlerinizi yazarken Gerçek adınızı ve soyadınızı yazınız. Yazılarınızda kişilere ve kurumlara hakaret olmasın.

Adli makamları ilgilendiren konuları ve mahkemede devam eden konularda lütfen görüşlerinizi yazmayın.

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar