22 Eylül 2023 Cum

İlçe Tarım Müdürü ve 4 Köy Muhtarı Neden Bir Araya Geldi? Tarım Müdürlüğünün Ceyhanlı Köyü Çıkarması

İlçe Tarım Müdürlüğü Ekipleri ve Köylüler Neden Bir Araya Geldi?

İLÇE TARIM MÜDÜRÜ VE DÖRT KÖY MUHTARI NEDEN BİR ARAYA GELDİ….

KÖY MUHTARLARINI VE KÖYLÜLERİ BİR ARAYA GETİREN PROGRAM NEYDİ….?
 
HER ŞEYİN BAŞI EĞİTİM, EĞİTİMSİZ İNSAN YARARSIZ İNSAN…
 
İLÇE TARIM MÜDÜRÜMÜZ AZMİ AŞÇI'NIN GİRİŞİMLERİYLE
 
İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜNDEN UZMAN EKİPLER KÖYLÜLERE BİLGİ AKTARIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ…
 
BU BİLGİ PAYLAŞIMI, AKKUŞ'UMUZUN PATENTLİ BEYAZ ŞEKER FASULYESİYLE İLGİLİ İDİ…
 
KÖYLÜLERİMİZE FASULYENİN YETİŞTİRİLMESİ KONUSUNDA VE HASTALIKLARLA İLGİLİ BİLGİ AKTARIMI YAPILDI…
 
BURADA HEDEF FASULYEMİZİN KALİTESİNİ DÜŞÜRMEDEN DAHA FAZLA NASIL ÜRETİM YAPILABİLMESİ İDİ…
 
KÖYLERİMİZİN BU PROGRAMA YÜKSEK KATILIMLA İLGİ GÖSTERMELERİ EĞİTMENLERİ SEVİNDİRDİ…
 
İLERİ BİR TARİHTE İSE KAPALI BİR MEKANDA SLAYT GÖSTERİLERİYLE DAHA CANLI VE GERÇEKÇİ BİR ŞEKİLDE EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLEYEREK KÖYLERİMİZDE ÜRETİMİN VE KALİTENİN ARTIRILMASI SAĞLANACAKTIR…
 
AKKUŞ'UMUZA HAYIRLI OLSUN, EĞİTİMLİ ÇİFTÇİLERLE DAHA BÜYÜK BİR AKKUŞ,VE DAHA BÜYÜK ORDU BÜYÜK ŞEHİR….
 
 
 
v
 
 

Adem YILDIZ
 
Site Yönetimi: İlçemizdeki kamu kurumlarının bu tür çalışmalarını haber yapmak bizleri en çok sevinç ve gurur veren durumlar olmaktadır. Bu vesile ile İlçe Tarım Müdürümüze sesleniyoruz. "Müdürlüğünüzün çalışmalarını sitemize gönderdiğiniz anda haber yapılacaktır." Bu sitede çalışan her kişi ve her kurum kesinlikle kendisine yer bulmaktadır. Yeri hazırdır. Ama gereği kadar çalışmayan ve ilçenin kalkınması için çaba göstermeyenlere de ne yazık ki ya kapalıdır. Yada çaba gösterilmiyor diye haber konusu olmaktadır.
Biz çalışanın ve ilçenin kalkınmasına katkısı olanların yanındayız. omuz omuza el ele vererek birlikte çalışma isteğindeyiz.
İlçedeki kamu kurumlarının hepsine bu çağrımızı yapıyoruz.

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. sizin resimde yayınladığınız tarım alet ve edavatlarını İl Ve İlçe Müdürlükleri hibe olarak vermektedir İlçe müdürüne günaydın demek gerekir. Ziraat odası başkanına yapmış olduğu bu mücadelenden dolayı teşekkür ediyorum orduda bile ismi duyulmaktadır bizde kurum yetkililerinden bizzat duymaktayız lütfen bu yazılarımız halkımızla paylaşılsın

  2. benim görüşümü düşüncelerimi sitenizde elenerek yayınlamanız gerekirdi bende bir tarım çalışanı olarak bu yazımın sitenizde yayınlanması gerekir sitenizde kişilerin eleştirilmesinede yer vermeniz gerekir elbette çalışanın yanında siteniz olacak ama eleştirilerede açık olacaksınız tarım ilçe müdürünün yaptığı işi benim düşünceme göre ziraat odası başkanı yapmakta 25 tv izledem bir köylü vatandaş hayvancılıkla ilgili ilçe tarım müdürünü eleştirmekte ilçe müdürlükleri sıkıntısını ve problemini il müdürlüklerine bildiriyorlar gereği yapılıyor Ordu üniversitesi Ziraat fakültesi kuru fasulye ile bir çalışama yaptı tarım ilçe müdürü gerisini getiremedi makamlarda oturmakla akuşlunun tarım ve hayvancılığına ve bu gibi teşfiklerinde öncü ve ilgi alakalı olamassınız lütfen sitenizde tapu olmayın gereğinde sitenize giren hemşehrilerimiz bu kunuya ilgi duyacaklardır.

    Site Yönetimi: Ahmet TAN bey; Önceki yazınızda sıkıntılı cümleler vardı. Onun için yayınlanmadı.

  3. İlçe Tarım Müdürünü ve tüm çalışanlarını tebrik ediyoruz. Yerinde ve güzel bir çalışma. Diğer köylere de kendi bölgeleri ile ilgili konularda müdürlüğün destek vereceğine inanıyoruz. Tarım Müdürüm bundan sonraki köyler hangileri olacak? Her çalışmanızı sitemize gönderirseniz haber yaparız. Haber olmaz ise kim nereden ne bilecek sizlerin çalışmalarını, derseniz ki gittimiz köyler biliyor derseniz. Bana göre eksik olur. Çünkü bizim köylerimizin zaten yüzde 90 nüfusu gurbette. Onlar nereden duyacak sizlerin çalışmalarını ve güzel çalışmaları duyup köylerine dönmek isteyenlere neden fırsat vermeyelim değilmi? Tekrar bu başarılı çalışmadan dolayı tüm katılanları, İlçe Tarım Müdürlüğünü ve çalışanlarını, muhtarları ve tüm bu programa katılan köylüleri kutluyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar