11 Aralık 2023 Pts

İlçe Jandarma Komutanı, Belediye Başkanı, Banka Müdürü ve Milli Eğitim Şube Müdürü Haliluşağı Köyü Okuluna Ziyarete Gittiler

öğretmenlerimizi ve onlara destek olan Akkuş Jandarma Bölük Komutanlığını yaptıkları bu güzel çalışmalardan dolayı tebrik ederiz.

HALİLUŞAĞI İLKÖĞRETİM OKULU’NA ZİYARET
 
            Haliluşağı İlköğretim Okulu’nda görev yapan öğretmenlerimizin çalışmalarını yerinde görmek ve onlara destek olmak amacıyla; İlçemize geldiği günden itibaren sürekli eğitime destek veren İlçe Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı L. B., İlçemizde göreve başladığı günden itibaren hep eğitime destek veren Akkuş Ziraat Bankası Müdürü Süleyman GÜNEŞ, her platformda öncelikli konusunun eğitim olduğunu belirten ve bunu yapan Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sedayi ALTUN ve İMKB YİBO Müdürü Salih ÖZTÜRK Haliluşağı İlköğretim Okulu’nu ziyaret ettiler.Ziyaretçiler öğretmenler ve öğrenciler tarafından sıcak bir ilgi ile karşılandılar. Jandarma Bölük Komutanı tarafından getirilen hediyeler öğrencilere dağıtıldı. Öğrencilerle sohbet edildi. Onların gelecekte neler olmak istedikleri soruldu. Sınıflarında ilk defa Yüzbaşı, Banka müdürü ve belediye başkanı gören öğrencilerimizin mutlulukları gözlerinden okunuyuordu. Aynı zamanda bu öğrencilerimize meslek tanıtımı da yapıldı.
 
 
 
            Okul ziyaretinde öğretmenlerimizin yaptığı çalışmalar karşısında duygulanan Ziraat Bankası Müdürü Süleyman GÜNEŞ; “Buraya gelince yıllar öncesini hatırladım. İlkokula gittiğim yıllara döndüm. Öğretmenlerimizin çalışmalarını görünce söyleyecek kelime bulamıyorum. Bu zor şartlar altında böyle başarılı bir çalışma gerçekten büyük başarı.” Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ de; “Öğretmenlerimizin çalışmalarından dolayı kutlamamak elde değil. Zor şartlarda, hepsi bayan olan bu öğretmenlerimizi yaptığı fedakarlıklardan dolayı tebrik ederiz.” Dedi.
 
 
            Bizlerde öğretmenlerimizi ve onlara destek olan Akkuş Jandarma Bölük Komutanlığını yaptıkları bu güzel çalışmalardan dolayı tebrik ederiz.
 
 
 
 

Related Articles

1 Yorum

  1. İmkansızlıklar içinde çok güzel işler yapan birbirinden değerli bu 5 öğretmenimizi kutluyorum. bu büyük insanlar neler yapılabileceğini kanıtladılar. ne mutluki böyle sorumluluık sahibi öğretmenlere sahibiz. bu davranışın zor durumdaki bütün okullara lokomotif olması dileğiyle. başarılarınız devamını dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar