7 Ekim 2022 Cum

İl genel Meclisi yerel yönetimler ve yatırımlar için çok önemli İdris Naim ŞAHİN Akkuş’lulara Seslendi

Değerli Akkuş’lular elinizi güçlü kılın İl Genel Meclisinde üç adayıda meclise gönderin. Ben onların hem abisi hem vekiliyim dedi.

 

                 

İSTANBUL MİLLETVEKİLİ VE AK PARTİ GENEL SEKRETERİ

ORDU ÜNYELİ İDRİS NAİM ŞAHİN

AKKUŞLULARA YEREL YÖNETİMLERİN ÖNEMİNİ ANLATTI

             AK PARTİ Genel Sekreteri Başbakanın çalışma arkadaşı AK PARTİNİN İkinci adamı İdris Naim Şahin 21 Mart 2009 Cumartesi günü 29 Mart Yerel seçimlerdeki adaylarına destek için AKKUŞ’daydı.

Bölge Milletvekili Avukat Mustafa HAMARAT’TA

Genel Sekreteri İle Birlikte Akkuş’ta Halka Seslendi. Adaylara Destek İstedi


             Belediye Başkanları ile ilgili destek konuşmalarından sonra İl Genel Meclisi üyesi adaylarını Akkuş’lulara bir kez daha tanıtan İdris Naim Şahin.

             Akkuş’lulara seslenerek "İl genel Meclisi yerel yönetimler ve yatırımlar için çok önemli .Değerli Akkuş’lular elinizi güçlü kılın İl Genel Meclisinde üç adayıda meclise gönderin. Ben onların hem abisi hem vekiliyim dedi. Ben, Mehmet Duman’a, Ercan ÇAYIROĞLU’na ve Hamdi GÜL’e kefilim. Onları size emanet ediyorum dedi.

 

Related Articles

1 Yorum

  1. şimdimi sayın başkanım sizin gibi dört tane memleketin yetiştirdigi degerler var melciste sizler ordunun gururusunuz hizmette yaptınız yapıyorsunuz ordu il ilçelerinede ama buna akkuş dahil deyil sayın başkanım belediyede mütaitlikten öte gitmedi kendi yagıyla kavrulmaya her zamanki gibi terk edildi yoksa sizlerin buraya gelmeye ihtiyaç yoktu çünkü silme alırdınız geldiniz sizde biliyorsunuzki akkuşa bir şey yapılmamış başkanım sizden bakanlarımızdan allah için akkuşa göçü önleyecek gurbette rezil olmamaya çalışan geri dönmek için bir ışık bekleyen gurbetçilere baclı bacasız fabrikalar yapmanızı bununda bu iktidarda olacagından eminim bu seçimlerdede akkuşa adaylık seçimi isabetli olmuş degerli bir insanın akkuşa eser bırakacagından eminim ve kefilim kendine bol şanslar diliyor yanında oldugumu bildirmek istiyorum saygılar selamlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar