5 Aralık 2023 Sal

İl Genel Meclis Üyesi Mehmet DUMAN’nın Öğretmenler Günü Mesajı

Tüm Öğretmenlerimizin, Öğretmenler Gününü Tebrik Ederim

İl Genel Meclis Üyesi Mehmet DUMAN'nın

Öğretmenler Günü Mesajı

Başta Akkuş İlçemizin tüm okullarında görev yapan Öğretmenlerimizin, Ordu ilinde görev yapan öğretmenlerimizin ve ülkemizdeki tüm öğretmenlerin, Öğretmenler gününü kutluyorum.

İl Genel Meclis Üyeliğine görevine geldiğim günden beri hep, eğitim ilk önceliğimiz olmuştur. Hükümetimizin ilk iktidara geldiği günlerde ilçemizdeki ilk iş Akkuş Yibo'nun yarım kalan inşaatının tamamlanması olmuş ve bu dev projeyi hizmete açmak bizlere nasip olmuştur. Bunun yanında Seferli ve Çayıralan ilköğretim okulları da hizmete açılmıştır. Kızılelma İlköğretim okulu da Belde belediye başkanının ve kızılelmalıların katkıları ile gene hizmete açılan okullarımız olmuştur.

Bizler bunlara asla yetinmedik. İlçemizin nüfus bakımından en büyük köylerinden biri olan Damyeri Köyüne acilen okul yapılması gerekiyordu. Çok uzun bir uğraş verdik. Çünkü 2010 yılında Ordu ilinde yeniden yapılan okul sayısı bir elin parmakları kadar yoktu. İşte özverili çalışmamız ve eğitime verdiğimiz önemin hakkını verircesine Ordu ilinde çok büyük bir kulis çalşmamız oldu. Şükürler olsun ki verdiğimiz sözü tuttuk ve Damyeri İlköğretim Okulu yapıldı. Allahın izni ile hizmete açılıyor.

Yeter mi asla, Ordu ilindeki çalışmalarımız hızla devam ediyor. Eğitim için durmak yok yola devam sloganı ile çalışmalara devam ediyoruz. Akkuş ilçesindeki Tüm Öğretmenler en iyi şartlarda görevlerini yapmaları için var gücümüzle çalışacağız. Çünkü onlar her şeyin en iyisine layıktırlar. Akkuşlu Öğrencilerimiz ve Akkuş ilçesindeki okullarda eğitim gören tüm öğrencilerimiz, sizlere her şeyin en iyisine ve ve en güzeline layıksınız. Biz bu bilinç ile sizlerin yüzlerini hep güldürmek için çaba içinde olacağız. Bu duygular ile tekrar tüm öğretmenlerimizin bu özel günlerini tebrik ediyorum.

Mehmet DUMAN

Ordu İli

İl Genel Meclis Üyesi

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar